Liepājas Leļļu teātra viesizrāde “Harolds un pīle”

19. martā plkst. 12:00 Bauskas Kultūras centrā notiks Liepājas Leļļu teātra viesizrāde “Harolds un Pīle” – patiess stāsts ar laimīgām beigām, kas veidots pēc Brūsa Robinsona darba motīviem. Izrādes režisore Lelde Kaupuža.

Atrast olu ir viena lieta, bet ja tā izšķiļas tavā virtuvē un pārvēršas par valdonīgu pīli, tas jau ir pavisam nopietni. Suni Haroldu it nemaz nevilina doma par dalīšanos ar mājām un silto pavardu ar šādu nekaunīgu pīli. Tieši tad, kad Harolds jau ir gatavs piedzīvot sakāvi, viņu glābj kāds draugs, kurš līdz šim nemaz nav ļāvis nomanīt, ka ir īsts draugs.

Biļetes cena – 5 eiro. Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē. 

Apmeklējot pasākumu, vecākiem jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Bērniem un jauniešiem līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot) vakcinācijas sertifikāts nav nepieciešams. Visas izrādes laikā apmeklētājiem jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 respirators bez vārsta. Bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem atļauts lietot auduma masku.