Muzikāla izrāde bērniem “Pārsteidzošā tikšanās ar džungļu draugiem”

27. februārī plkst. 12:00 Bauskas Kultūras centrā bērni un vecāki tiks gaidīti uz muzikālu izrādi “Pārsteidzošā tikšanās ar džungļu draugiem”, kurā lauvēns Simba, tīģeriene Tigressa un panda Po kopā dosies aizraujošā ceļojumā uz košajiem džungļiem. Izrādes laikā jautrie draugi ne tikai priecāsies, dejos un dziedās, bet arī palīdzēs nīlzirgam Timam izveseļoties.

Krāsainā piedzīvojuma biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē. Lūdzam ņemt vērā, ka ieejas biļete ir jāiegādājas katram apmeklētājam neatkarīgi no vecuma.

Apmeklējot pasākumu, vecākiem jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt pārslimošanas sertifiktātu vai Covid-19 testa rezultātu. Bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Apmeklējot pasākumu, visiem obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un, sākot no 12 gadu vecuma, derīgs sertifikāts.

Norises laikā vecākiem un bērniem, kuri sasnieguši 7 gadu vecumu, jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 respirators.

Pasākumu organizē: SIA “Jogitas Pasākumi”