Nesteidzīga pastaiga Bauskas vecpilsētā “CIERE 2022”

2022-09-10 20:00 - 23:59
Šogad 10. septembrī no plkst. 20:00 līdz plkst. 24:00 pilsētnieki un tūristi jau otro reizi aicināti apmeklēt CIERI – nesteidzīgu pastaigu Bauskas vecpilsētā. Šoreiz par CIERES virstēmu izvēlētas dažādas personības, kuru dzīvesgājums kādā brīdī bijis cieši saistīts ar Bauskas vecpilsētas namiem.

Ņemot vērā iepriekšējā gada atsaucību, CIERE atkal tiks veidota kā nesteidzīga orientēšanās pastaiga pa Bauskas vecpilsētas bruģi, kuras galvenais mērķis ir izklaidējošā veidā iepazīt vietējo pilsētvides mantojumu. Šī gada pastaigā ar ieskaņotiem stāstiem un gaismas noformējumu tiks izcelti interesantu personību dzīvesstāsti un ar tām saistītu namu vēsture.

Arī šajā reizē pastaigu pavadīs sauklis “Cierē un laimē lidojumu ar gaisa balonu!”, jo pēc maršruta veikšanas CIERES dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt savu veiksmi un piedalīties vilinošās balvas izlozē. Dalība orientēšanās pastaigā ir bez maksas.

Vairāk par par gaidāmo notikumu lasi: ŠEIT

Vēršam uzmanību, ka pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Related upcoming events

 • 2023-04-09 11:00 - 2023-04-09 15:00
  Pirmajās Lieldienās, 9. aprīlī, no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 Bauskas Kultūras centra pagalmā (Kalna iela 18) tiks iekārtota LIELDIENU PIETURA ar krāsu labirintu, fotomirkļiem un spēlēm kopā ar Zaķa Garauša kungu.  

  Šajā dienā Bauskas Kultūras centra urbāno pagalmu plānots pārvērst par vietu pilsētā, kur ģimenēm un draugu kompānijām piestāt, lai nofotografētos starp pavasara ziediem vai kopā ar Zaķi Garausi, piedalītos kādā no Zaķa kunga sarūpētajām aktivitātēm vai vienkārši baudītu plaukstošā pagalma noskaņu. LIELDIENU PIETURAS apmeklētāju modrību Zaķis Garausis pārbaudīs ar dārgumu meklēšanas spēli, citādās smilškastēs aicinot atrast paslēptas dārglietas. Neizpaliks arī olu ripināšanas sacensības, tāpēc LIELDIENU PIETURAS viesi aicināti līdzi ņemt pašu rotātas Lieldienu oliņas košās krāsās. Tāpat pagalmā tiks ierīkotas šūpoles.

  Ieeja pagalmā ir bez maksas.

  Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos publicitātes materiālos.

 • 2023-04-22 11:00 - 2023-04-22 16:00
  Bauska ir viena no vimbu makšķerēšanas galvaspilsētām, tāpēc 22. aprīlī jau piekto reizi Mūsas upes labajā krastā (Krasta iela pie Bauskas stadiona) notiks izzinošs pasākums visai ģimenei – “Vimbu svētki”. Šogad svētku svinētāji upes malā tiks gaidīti no plkst. 11:00.

  “Vimbu svētki” ir pirmā tikšanās reize pēc garās ziemas, kad baušķenieki un pilsētas ciemiņi tiek aicināti doties pie dabas, lai svinētu pavasari un Mūsas upes devīgos ūdeņus. Lai pievilinātu raženāko lomu, visagrāk (no plkst. 07:30) dienu uzsāk Labas gribas makšķerēšanas sacensību dalībnieki.

  Kamēr copes entuziasti ļaujas makšķerēšanas priekam, citi svētku svinētāji var baudīt Latvijā pazīstamu mūziķu uzstāšanos, izzinošas spēles par dabas aizsardzību, radošas nodarbes, iepirkties mājražotāju tirdziņā un vēl. Šogad uz svētku skatuves kāps grupa “Dzelzs Vilks”, taču ar labākajiem vimbu ritmiem klausītājus jau visai tradicionāli izklaidēs Roberts Gobziņš. Visas dienas garumā par aktualitātēm zivsaimniecībā informēs svētku neatņemama sastāvdaļa – zinošais dabas entuziasts un pasākuma runasvīrs Māris Olte.

  Aktualitātēm un jaunumiem aicinām sekot līdzi “Vimbu svētki” sociālo tīklu profilos – “Facebook” lapā un “Instagram” kontā.

  Ieeja bez maksas.