Nesteidzīga pastaiga Bauskas vecpilsētā “CIERE 2022”

2022-09-10 20:00 - 23:59
Šogad 10. septembrī no plkst. 20:00 līdz plkst. 24:00 pilsētnieki un tūristi jau otro reizi aicināti apmeklēt CIERI – nesteidzīgu pastaigu Bauskas vecpilsētā. Šoreiz par CIERES virstēmu izvēlētas dažādas personības, kuru dzīvesgājums kādā brīdī bijis cieši saistīts ar Bauskas vecpilsētas namiem.

Ņemot vērā iepriekšējā gada atsaucību, CIERE atkal tiks veidota kā nesteidzīga orientēšanās pastaiga pa Bauskas vecpilsētas bruģi, kuras galvenais mērķis ir izklaidējošā veidā iepazīt vietējo pilsētvides mantojumu. Šī gada pastaigā ar ieskaņotiem stāstiem un gaismas noformējumu tiks izcelti interesantu personību dzīvesstāsti un ar tām saistītu namu vēsture.

Arī šajā reizē pastaigu pavadīs sauklis “Cierē un laimē lidojumu ar gaisa balonu!”, jo pēc maršruta veikšanas CIERES dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt savu veiksmi un piedalīties vilinošās balvas izlozē. Dalība orientēšanās pastaigā ir bez maksas.

Vairāk par par gaidāmo notikumu lasi: ŠEIT

Vēršam uzmanību, ka pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.