Pārcelts no 24. oktobra / Filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” 5. un 6. sērija

21. novembrī plkst. 11:00 Bauskas Kultūras centrā notiks vēsturiskās daudzsēriju filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” 5. un 6. sērijas seanss.

Latvijas vēsturē bagātākās sievietes un izdevējas Emīlijas Benjamiņas dzīvesstāsts, sākot no 1924. gada, kad viņa nolemj kopā ar vīru Antonu Benjamiņu izdot ilustrēto izdevumu “Atpūta”, kas kļūst par vienu no populārākajiem dzīvesstila izdevumiem Latvijā.

Filmas režisori: Andis Mizišs, Kristīne Želve, Dāvis Sīmanis, Gints Grūbe.

Lomās: Guna Zariņa, Juris Bartkevičs, Raimonds Celms, Enzo Leonardo Borneo, Sandis Runge, Baiba Broka, Ligita Dēvica, Inga Tropa–Fišere, Uva Segliņa, Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Uldis Anže, Dainis Gaidelis, Arnolds Osis, Jēkabs Reinis, Edgars Ozoliņš, Gatis Maliks, Anta Aizupe.

Biļetes cena uz vienu seansu – 4 eiro. Biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un tiešsaistē. Visas iepriekš iegādātās biļetes uz 24. oktobra seansu ir derīgas uz pārcelto seansu 21. novembrī.

Aicinām ņemt vērā, ka filmu iespējams apmeklēt tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Šis noteikums attiecas arī uz bērniem. Pie pasākuma ieejas, līdz ar zaļo sertifikātu, būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase). Norises laikā skatītājiem ir jālieto mutes un deguna aizsegs.

Related upcoming events

 • 2023-09-30 12:00 - 2023-09-30 14:00
  No 25. septembra līdz 1. oktobrim Bauskā notiks Ziemeļvalstu dienas. Tematiskajā nedēļā interesentiem būs iespēja apmeklēt Ziemeļvalstu kino seansus Bauskas Kultūras centrā. 30. septembrī plkst. 12:00 uz lielā ekrāna tiks demonstrēta filma bērniem “Tsatsiki, Tētis un Olīvu karš” (režisore Lisa James Larsson).

  Tsatsiki vasaras brīvdienās, atgriežoties Grieķijā, konstatē, ka viņa tēva viesnīcu un olīvu birzi, mazajā Grieķijas ciemā, plāno pārdot. Lai saglābtu iemīļoto māju Grieķijā, Tsatsiki kopā ar bezbailīgo Alvu, uzsāk glābšanas operāciju, kas izvēršas piedzīvojumu, draudzības un mīlestības pilnā ceļojumā.

  Ieeja bez maksas.

 • 2023-09-30 14:00 - 2023-09-30 16:00
  No 25. septembra līdz 1. oktobrim Bauskā notiks Ziemeļvalstu dienas. Tematiskajā nedēļā interesentiem būs iespēja apmeklēt Ziemeļvalstu kino seansus Bauskas Kultūras centrā. 30. septembrī plkst. 14:00 uz lielā ekrāna tiks demonstrēta animācijas filma bērniem “Karlsons, kurš dzīvo uz jumta”.

  Pavisam parastā Stokholmas ielā, uz pavisam parastas dzīvokļu mājas jumta ir pavisam parasts skurstenis. Taču aiz šī skursteņa slēpjas namiņš, un tajā dzīvo Karlsons – mazs, apaļīgs un ļoti pašpārliecināts vīrelis labākajos spēka gados, kuram uz muguras ir propellers. Kad viņš piespiež podziņu, ierīce sāk darboties un Karlsons spēj lidot! Ja tic viņa vārdiem, Karlsons ir vislabākais it visā. Viena lieta viņam padodas noteikti – būt par rotaļu biedru mazajam Svantem Svansonam, kuru mīļi dēvē par Brālīti. Karlsonam bieži patīk blēņoties, tomēr uzņemties atbildību par viņa nerātnībām var nākties kādam citam.

  Ieeja bez maksas.

 • 2023-10-01 12:00 - 2023-10-01 14:00
  No 25. septembra līdz 1. oktobrim Bauskā notiks Ziemeļvalstu dienas. Tematiskajā nedēļā interesentiem būs iespēja apmeklēt Ziemeļvalstu kino seansus Bauskas Kultūras centrā. 1. oktobrī plkst. 12:00 uz lielā ekrāna tiks demonstrēta komēdijas filma jauniešiem “Amatieres” (režisore Gabriela Pičlere (Gabriela Pichler)).

  Miegaina Zviedrijas mazpilsēta mēģina pievilināt mazcenas veikalu ķēdi un nolīgst  pompozu mārketinga direktoru, lai tas radītu pārliecinošu pilsētiņas tēlu. Bet divas attapīgas vidusskolnieces, imigrantu ģimeņu atvases, bruņojušās ar saviem mobilajiem telefoniem un pašiņu kātiem, ir apņēmības pilnas atklāt patiesību.

  Ieeja bez maksas.

 • 2023-10-01 14:00 - 2023-10-01 16:00
  No 25. septembra līdz 1. oktobrim Bauskā notiks Ziemeļvalstu dienas. Tematiskajā nedēļā interesentiem būs iespēja apmeklēt Ziemeļvalstu kino seansus Bauskas Kultūras centrā. 1. oktobrī plkst. 14:00 uz lielā ekrāna tiks demonstrēta vēsturiska drāma “Kon-tiki” (režisori Espens Sannbergs (Espen Sandberg) un Juakims Rennings (Joachim Rønning)).

  1947. gadā pasaule ar lielu nepacietību un aizrautību sekoja līdzi jaunā norvēģa Tūra Heijerdāla piedzīvojumiem, kad viņš uzsāka nebijušu un pārdrošu ekspedīciju, dodoties ar plostu 8000 km garā ceļā pāri Klusajam okeānam. Laikā, kad Tūrs ar sievu Līvu dzīvoja Marķīza salās, viņam radās pārliecība, ka Polinēzijas pirmie iedzīvotāji bija ieradušies no Amerikas dienvidiem, kas atradās tūkstošiem jūdžu uz austrumiem. Taču viņa pieņēmumi zinātnieku aprindās netika uztverti nopietni. Par spīti neprasmei peldēt un bailēm no ūdens Tūrs nolemj pierādīt savu teoriju, ka senie Dienvidamerikas iedzīvotāji varēja sasniegt Polinēziju, izmantojot buras un okeāna straumi. Uzbūvējis balsas koka plostu pēc veciem zīmējumiem un aprakstiem un nodēvējis to Kon-Tiki vārdā par godu inku Saules dievam, Tūrs dodas ceļā no Peru kopā ar pieciem komandas biedriem, kas nepazīst cits citu. Tikai viens no viņiem zina, kā vadīt plostu.

  Ieeja bez maksas.