Rikardiona jaunā albuma prezentācijas koncertu tūre

10. septembrī plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā notiks Rikardiona jaunā albuma prezentācijas koncertu tūres koncerts, kurā uzstāsies arī dziedātāja Kristīne Šomase, bet par instrumentālo pavadījumu rūpēsies meistarīgais pianists Anatolijs Livča.

Aicinām ņemt vērā, ka koncertu var apmeklēt tikai tie klausītāji, kuri ir pilnībā vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19. Pie pasākuma ieejas līdz ar zaļo sertifikātu būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte).

Related upcoming events

  • 2023-12-10 16:00 - 2023-12-10 18:00
    No 15. novembra vēl mēnesi šajā gadā grupa “The Sound Poets” aicina ienirt astoņos akustiskās programmas “Pie vienas uguns’’ koncertos. Viens no koncertsērijas pieturpunktiem 10. decembrī plkst. 16:00 būs arī Bauskas Kultūras centrs.

    Grupas solists Jānis Aišpurs: “Akustiskajos koncertos pavasarī mums kopā tik sirsnīgi gāja, ka esam nolēmuši turpināt iesākto un apciemot vēl vairākas koncertvietas. Gaidām gan jaunas tikšanās, gan atkalsatikšanās. Un arī šā cikla ietvaros gaidāmi vēl kādi jaunumi, kuriem jānogatavinās.”

    Biļetes cena – 18, 20, 25 un 30 eiro. Biļetes iegādei jau pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

    Pasākumu organizē: SIA “TSP Music”