Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde “TAGAD”

12. martā plkst. 19:00 smieklu un komēdijas piepildītu skatu uz pasauli Bauskas Kultūras centra apmeklētājiem stāvizrādē “Tagad” piedāvās komiķis Rūdolfs Kugrēns. Humoristisko vakaru iesildīs komiķis Kalvis Troska.

“Tagad” ir Rūdolfa Kugrēna septītā solo stāvizrāde. Viens no Latvijā zināmākajiem komiķiem un ražīgākais stāvizrāžu veidotājs pēc divu gadu pauzes atgriežas ar jaunu joku un vērojumu krājumu. ““Kaut kad” vai “vēlāk” laikam ir cilvēka ierastākie darbības režīmi. Lai ieliktu ātrumā “tagad”, vajag vai nu baigās nepatikšanas vai baigo jaudu. “Tagad” ir atgādinājums, ka kaut ko gaidot var gadīties nokavēt, bet īstais brīdis tāds joks vien ir. Šī ir izrāde par šo laikmetu, par cilvēkiem un norisēm šobrīd,” aicinot uz izrādi, saka Rūdolfs. “Tiekamies, kad tas ir iespējams, – tagad!”

Biļetes cena – 15,00 eiro. Biļetes uz izrādi iespējams iegādāties www.bezrindas.lv: BIĻETES

Ieeja pasākumā tikai ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Lai pārbaudītu sertifikāta atbilstību, pie pasākuma ieejas būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments. Izrādes laikā visiem skatītājiem jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 repirators.

Pasākumu organizē: SIA “Comedy Latvia”