TEĀTRU TENORI koncertā LŪK, MANA SIRDS!

2020-02-14 19:00 - 20:00

Mīlestības pilnajā koncertā apvienojušies asprātīgi aktieri un izcili operas solisti.
Koncertā skanēs  latviešu estrādes  un pasaules skaistākās dziesmas par mīlestību. Tās visas būs sagatavotas īpašos  sabalsojumos un aktieriskā interpretācijā.  Kā aŗi mākslinieki ir sagatavojuši mums savu stāstu par mīlestību  un gatavi atklāt  ar smaidu un eleganci.  Koncertā netrūks arī joku un asprātību.

Varēsim baudīt sen nedzirdētas R.Paula, Z.Liepiņa un I.Kalniņa dziesmas,  Būs arī  dziesmas no Prāta Vētras, Igo, Dona  un citu dziedātāju repertuāra. No pasaules hitiem skatītājus priecēs Andrea Bocelli dziedātās  E.L.Vēbera dziesmas, kā arī Bītlu, Preslija un citas – par klasiku kļuvušas  dziesmas jaunā tenoriskā skanējumā.  Koncerta programmā iekļautas arī dziesmas  “Salauzta sirds”, “Tavas mājas manā azotē”, “Brīvdiena”, “Mīlestība” – Kvazimodo dziedājums no Z.Liepiņa operas “Parīzes Dievmātes katedrāle”. “O, Sole mio”, “Besame mucho” , “Amigos para siempre” un daudzas citas jaunā interpretācijā un daudzbalsībā.

Koncertā netrūks arī emocionālas notis un aizkustinoša pacēluma, ko nodrošinās mākslinieku vokālie talanti, meistarība un, noteikti, dziesmu izvēle.

Koncertā piedalīsies  no Latvijas Nacionālās Operas un Baleta teātra –  Juris Jope, no Operetes teātra galveno lomu atveidotājs – Emīls Kivlenieks, aktieri  no Latvijas Nacionālā teātra būs  Mārtiņš Brūveris  un Kristians Kareļins  un liepājnieks, Jaunā Muzikālā teātra aktieris Marģers Eglinskis. Dziesmu pavadījumu nodrošinās pianista Anatolija Livčas instrumentālā grupa (ģitāra – Ainis Rudzītis, sitaminstrumenti – Uģis Krūskops, taustiņi -izcilais pianists- Anatolijs Livča).
Pasākuma vadītāja lomā iejutīsies atraktīvais un spilgtais Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kristians Kareļins.

Pirkt biļeti