Vēsturisks spiegu trilleris “Suflieris”

9. oktobrī plkst. 14:00 Bauskas Kultūras centrā piedāvājam noskatīties vēsturisku spiegu trilleri “Suflieris” (Igaunijas, Latvijas, Somijas un Lietuvas kopražojums) – stāstu par militārā izlūkdienesta aģentu, kurš dzen pēdas noslēpumainam Padomju Savienības dubultaģentam Otrā Pasaules Kara priekšvakarā. Filmā, paralēli spriedzes pilnajam stāstam, vijas arī skaistas mīlestības un smeldzīgu jūtu stīga.

Lomās:  Kaspars Znotiņš, Priit Võigemast, Agnese Budovska, Elmo Nüganen, Gatis Gāga, Dainis Sumišķis. | Komponisti: Ēriks Ešenvalds un Rihards Zaļupe (izcila kino mūzika!). | Filma latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā. | Filmas garums: 100 min. | Vecuma ierobežojums: 12+. | Filma būs piemērota arī vecāko klašu skolēniem (8.-12. klase).

Filmas traileri skati: ŠEIT

Biļetes cena – 4 EUR. Biļetes iegādājies visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

Related upcoming events

 • 2023-10-28 16:00 - 2023-10-28 19:00
  28. oktobrī plkst. 16:00 garīgās veselības mēneša ietvaros Labklājības ministrija Bauskas Kultūras centrā organizē filmas “Zemesriekstu sviesta piekūns” seansu.

  Par filmu - Zakam ir Dauna sindroms. Viņš aizbēg no aprūpes nama, lai piepildītu savu ilgi loloto sapni un kļūtu par profesionālu cīkstoni. Lai to paveiktu, viņam jādodas uz cīkstoņu skolu. Pa ceļam viņš satiek dzīves krustcelēs nonākušo Taileru, kurš neapzināti kļūst par viņa treneri un sabiedroto. Kopīgi viņi dodas pa upi, ķer zivis, dzer viskiju, meklē Dievu un pārliecina aprūpes nama darbinieci Elinoru pievienoties viņiem ceļojumā.

  Vakara programmu papildinās sarunas ar kino ekspertu un blogeri Sergeju Timoņinu un Arvīdu Denisu par cilvēkiem ar garīgās veselības traucējumiem kino un dzīvē.

  Ieeja bez maksas.

  Pasākumu organizē: Labklājības ministrija