VIMBU SVĒTKI 2023

Bauska ir viena no vimbu makšķerēšanas galvaspilsētām, tāpēc 22. aprīlī ar dzīvo mūziku, kūpinātu vimbu garšu, Labas gribas makšķerēšanas sacensībām un izglītojošām aktivitātēm par dabas aizsardzību jau piekto reizi Mūsas upes labajā krastā (Krasta iela pie Bauskas stadiona) notiks izzinošs pasākums visai ģimenei “Vimbu svētki”.

Lai pievilinātu raženāko lomu, 22. aprīlī visagrāk dienu uzsāks Labas gribas makšķerēšanas sacensību dalībnieki, kuri uz reģistrāciju tiks gaidīti no plkst. 07:30 līdz plkst. 09:00.  Sacensību norise – no plkst. 08:00 līdz plkst. 14:00.

Kamēr copes entuziasti ļausies makšķerēšanas priekam, citi svētku svinētāji upes malā tiks gaidīti no plkst. 11:00, lai baudītu plašo svētku programmu – Latvijā pazīstamu mūziķu uzstāšanos, izzinošas aktivitātes par dabas aizsardzību, radošas nodarbes, tirdziņā iegādātos mājražotāju un amatnieku sarūpētas veltes un vēl. Plkst. 13:00 uz svētku skatuves kāps turbo folka orķestris “Oranžās Brīvdienas”, bet svētku noslēgumā plkst. 15:20 ar pirmo pavasara sauli sveiks grupa “Dzelzs Vilks”. Visas dienas garumā ar labākajiem vimbu ritmiem klausītājus jau tradicionāli izklaidēs Roberts Gobziņš, bet par aktualitātēm zivsaimniecībā informēs svētku neatņemama sastāvdaļa – zinošais dabas entuziasts un pasākuma runasvīrs Māris Olte.

Ar svētku programmu iespējams iepazīties: ŠEIT

Aktualitātēm un jaunumiem aicinām sekot līdzi “Vimbu svētki” sociālo tīklu profilos – “Facebook” lapā un “Instagram” kontā.

Ieeja bez maksas.