Vokālās studijas “Pigoriņi” svētku koncerts

2022-12-19 18:30 - 20:00
19. decembrī plkst. 18:30 Bauskas Kultūras centra zāli ar svētku koncertu pieskandinās vokālās studijas “Pigoriņi” dalībnieki.

Ieeja bez maksas.

Pasākumu organizē: Vokālā studija “Pigoriņi”

Related upcoming events

 • 2024-03-02 18:00 - 2024-03-02 20:00
  2. martā plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā notiks jauktā kora “Mežotne” (diriģente Mārīte Jonkus) dzimšanas dienas koncerts “Aizgājušie gadi neaiziet” (Ojārs Vācietis). Koncerta pirmajā daļā izskanēs latviešu komponistu a capella kora dziesmas, bet otrajā daļā korim pievienosies muzikālā apvienība “Labi cilvēki” (vadītājs Paulis Straume).

  “Ojāra Vācieša trāpīgajā dzejrindā mīt doma, kas mūsu koncertam ir ļoti būtiska. Aizgājušais laiks kora dzīvē tā vienkārši nepazūd. Kamēr to atceramies, pieminam un ceļam godā, tas ir tepat līdzās. Tās ir dzīvās atmiņas par notikumiem un par cilvēkiem, kuri aizsākuši, radījuši, kuri ilgstoši saudzējuši un kopuši vai kādu neilgu laiku bijuši klāt un muzicējuši korim svarīgos brīžos. Tagad mēs, saistīti ar šo aizgājušo laiku, turpinām radīt,” stāsta jauktā kora “Mežotne” diriģente Mārīte Jonkus.

  Viņa atklāj, ka tālab arī koncerta repertuārs veidots neierasti: “Koncerta pirmā daļa virknēta no latviešu komponistu a cappella kora dziesmām, kuras esam dziedājuši sevišķi atbildīgos, skaistos brīžos un kurām sirdssajūtas pietuvinājušās ciešāk vēl no pagājušā gadsimta deviņdesmitajiem līdz šodienai. Lielākajam, jaunākajam kora dziedātāju pulkam daudz dziesmu jāapgūst no jauna, senākajiem jāatkārto piemirstais. Tāpēc reizēm smagāk, bet biežāk, skaisti izbaudot, ejam šo sajūtu, ieceru un iespēju salāgošanas ceļu.”

  Koncerta otrajā daļā korim pievienosies muzikālā apvienība “Labi cilvēki”, ar kuru jauktais koris “Mežotne” pirmo reizi dziesmā vienojās Latvijas simtgadei veltītā koncertā Bauskas Rātslaukumā. “Esam gandarīti par atkaltikšanos mūzikā ar lieliskajiem mūziķiem no muzikālās apvienības “Labi cilvēki”, ar kuriem, kopā muzicējot, aizvadīsim koncerta otro daļu. Tajā lielākoties skanēs latviešu un pasaules populārās mūzikas skaņdarbi. Kaut arī koncerta abas daļas nebūs nogurdinoši garas, starp tām esam iecerējuši starpbrīdi, kura laikā visiem koncerta apmeklētājiem tiecamies sagādāt nelielu pārsteigumu.”

  Ieeja koncertā bez maksas.

  Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos Bauskas Kultūras centra publicitātes materiālos nākotnē.

 • 2024-03-16 19:00 - 2024-03-16 21:00
  16. martā plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā iemīļotas TV ētera personības, brāļi Valters un Arnis Krauzes, ielūdz uz sarunu vakaru “Krauze pret Krauzi” vieglā, neformālā gaisotnē ar mūzikas un spēles elementiem. Vakaru vadīs Ojārs Rubenis. Arnis, Valters un Ojārs kopumā viesosies 12 dažādās pilsētās, un katrs vakars būs īpašs un atšķirīgs, jo katrā reizē būs kāds slepenais viesis – kāda visiem labi zināma un sabiedrībā iemīļota personība, kura saistīta ar konkrēto pilsētu.

  Abiem brāļiem kopā Jaunajā, 2024. gadā paliek apaļi 100, un tas ir atzīmēšanas vērts. Turklāt katrs no viņiem televīzijas ekrānos atšķirīgās formās un kanālos pavadījis jau 25 skaistus, piedzīvojumiem, izaicinājumiem un pieredzes bagātus gadus – Arnis ziņu dienestā, Valters vairāk humorista ampluā. Izklausās pēc nopietnas pieredzes bagāžas, vai ne? Tāpēc viņiem ir ko teikt un ar ko dalīties! Ar notikumiem, sastaptajiem cilvēkiem, kurioziem un citu pieredzēto.

  “Ja Tev patīk, ka lietas sauc īstajos vārdos, esi uz Tu ar jokiem un māki pasmieties ne tikai par citiem, bet arī pats par sevi, tad Tev šeit ir jābūt!” aicina organizatori.

  Biļetes uz pasākumu jau iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: SIA “IDL Events”

 • 2024-03-24 15:00 - 2024-03-24 17:00
  24. martā plkst. 15.00 Bauskas Kultūras centrā ar savu jauno soloprogrammu “Es mīlu tevi tā” uzstāsies dziedātājs Dzintars Čīča.

  Jaunajā programmā mūziķis apkopojis savas mīļākās dziesmas, kas stāsta par atzīšanos mīlestībā. “Manuprāt, cilvēks ir sirdī jauns, kamēr vien viņš tic, ka var iemīlēties, un tad ir tas skaistākais brīdis – atzīšanās ar trim maģiskajiem vārdiem. It kā banāli, bet mūzikā tas tomēr skan skaisti,” secina Dzintars Čīča.

  Programmā skanēs gan paša Dzintara repertuāra mīlestības dziesmas (“Vijolnieks”, “Meitene un lauku zēns”, “Ūdenskritums”), gan solista mīļākās mīlas dziesmas no latviešu zelta estrādes (“Es mīlu tevi tā”, “Miglā asaro logs”, “Elēģija”). Saldajā ēdienā, protams, klausītājiem tiks veltīti arī Dzintara Čīčas mūžīgie hiti – “Likteņlīnijas”, “Tu esi vasarā” un čigānu romances.

  Kopā ar Dzintaru Čīču koncertēs pianista Anatolija Livčas instrumentālais trio.

  Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organize: Biedrība “Koncertu Paradīze”