Zāļu dienas tirgus

2022-06-22 15:00 - 20:00
Ieskandinot lustīgu Līgo svētku un jestras Jāņu dienas gaidas, 22. jūnijā no plkst. 15:00 līdz plkst. 20:00 Bauskas Rātslaukumā notiks mājražotāju un amatnieku Zāļu dienas tirgus. Paralēli norises apmeklētājiem būs iespēja baudīt arī kultūras programmu un nodoties citām aktivitātēm.

Par muzikālo noformējumu ielīgošanas svētkos rūpēsies trīs folkloras kopas – Bauskas Kultūras centra folkloras kopa “Trejupe”, Ceraukstes tautas nama folkloras kopa “Laukam pāri” un Iecavas kultūras nama folkloras kopa “Tarkšķi”. Pasākuma programmu papildinās arī Bauskas Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mēmele”.

Fonā skanot noskaņu mūzikai un tirgus čalām, tautas lietišķās mākslas studijas ”Bauska” teltī ikviens interesents varēs iegādāties kādu sev tīkamu etnogrāfiskā tautas tērpa elementu, kā arī pats izgatavot dāvanu maisiņus, kuros ielikt tirdziņā iegādāto “ciema kukuli” vai dāvanu svētku gaviļniekiem Līgai un Jānim. Mazākie pasākuma apmeklētājiem būs iespēja darboties Līgo svētku radošajā darbnīcā – izgatavot apsveikuma kartītes un iepazīt jāņuzāļu daudzveidību.

Vairāk par svētku tirgu lasi: ŠEIT

Related upcoming events

  • 2022-12-11 10:00 - 2022-12-11 14:00
    11. decembrī no plkst. 10:00 Bauskas Rātslaukumā norisināsies Trešās adventes svētku tirdziņš, kurā sarūpēt dāvanas, ar ko iepriecināt ģimeni un draugus gaidāmajos Ziemassvētkos.

    Mājražotāji un amatnieki tirdzniecībai aicināti reģistrēties līdz 29. novembrim, aizpildot pieteikuma anketu: ŠEIT