Ziemassvētku tirdziņš (III) / folkloras kopa “Vilcenes” un Bauskas Tautas teātra budēļi

Lai mudinātu iedzīvotājus dāvanas sarūpēt pie vietējiem ražotājiem, 10., 17. un 23. decembrī no plkst. 11:00 – 15:00 Bauskas Rātslaukumā tiks organizēti trīs dažādi Ziemassvētku tirdziņi. Šajās nedēļas nogalēs pilsētas centrālo laukumu piepildīs grauzdētu mandeļu smarža, dažāda muzikālā programma un iespēja līdzdarboties radošajās darbnīcās.

23. decembrī tirdziņa sortimenta galvenais vadmotīvs būs dažādi gardumi un našķi, ko likt svētku galdā. Ziemas saulgriežu gaismas uzvaru pār tumsu apmeklētāji tiks aicināti svinēt kopā ar folkloras kopu “Vilcenes” un Bauskas Tautas teātra budēļiem. Noslēdzošajā svētku tirdziņā darbosies laimīšu liešanas darbnīca.

Plašāka informācija par trešā Ziemassvētku tirdziņā programmu lasāma: ŠEIT

Aicinām ņemt vērā, ka tirdziņu dienās Bauskas vecpilsētas teritorijās tiks noteikti satiksmes ierobežojumi. 10., 17. un 23. decembrī no plkst. 10:00 līdz plkst. 15:00 Rīgas iela tiks slēgta posmā no Pasta ielas līdz Kalna ielai. Taču Pasta ielas posmā no Plūdoņa ielas līdz Kalna ielai satiksme būs slēgta no plkst. 07:00 līdz plkst. 15:00. Tāpat šajos datumus no plkst. 07:00 līdz plkst. 15:00 būs slēgta arī autostāvvieta pie Bauskas rātsnama.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.