Noslēdzošajā Ziemassvētku tirdziņā, 23. decembrī, svētkus svinēt aicinās folkloras kopa “Vilcenes” un budēļi

Lai mudinātu iedzīvotājus dāvanas sarūpēt pie vietējiem ražotājiem, 10., 17. un 23. decembrī no plkst. 11:00 – 15:00 Bauskas Rātslaukumā tiks organizēti trīs dažādi Ziemassvētku tirdziņi. Šajās nedēļas nogalēs pilsētas centrālo laukumu piepildīs grauzdētu mandeļu smarža, dažāda muzikālā programma un iespēja līdzdarboties radošajās darbnīcās.

23. decembrī tirdziņa sortimenta galvenais vadmotīvs būs dažādi gardumi un našķi, ko likt svētku galdā. Plkst. 12:00 ziemas saulgriežu gaismas uzvaru pār tumsu apmeklētāji tiks aicināti svinēt kopā ar folkloras kopu “Vilcenes”. Pēc kolektīva uzstāšanās ar spēlēm, mīklu minēšanu un zīlēšanu sanākušos izklaidēs Bauskas Tautas teātra budēļi. Visu tirdziņa laiku uz radošajām darbnīcām gaidīs lietišķās mākslas studijas “Bauska” dalībnieces, kuras piedāvās izgatavot eglītes rotājumus un svētku kartītes, kā arī radīt kopīgu virteni. Noslēdzošajā svētku tirdziņā darbosies laimīšu liešanas darbnīca. Dalības maksa darbnīcā – 50 centi par vienas laimītes izliešanu.

Visos trīs Ziemassvētku tirdziņos – 10., 17. un 23. decembrī – Bauskas Rātslaukumā vārīsies Pestīšanas armijas Bauskas korpusa tējas katls, kur pret ziedojumiem sanākušie varēs cienāties ar karstu tēju. Lai saudzētu dabu, aicinām ņemt līdzi savu krūzīti!

Aicinām ņemt vērā, ka tirdziņu dienās Bauskas vecpilsētas teritorijās tiks noteikti satiksmes ierobežojumi. 10., 17. un 23. decembrī no plkst. 10:00 līdz plkst. 15:00 Rīgas iela tiks slēgta posmā no Pasta ielas līdz Kalna ielai. Taču Pasta ielas posmā no Plūdoņa ielas līdz Kalna ielai satiksme būs slēgta no plkst. 07:00 līdz plkst. 15:00. Tāpat šajos datumus no plkst. 07:00 līdz plkst. 15:00 būs slēgta arī autostāvvieta pie Bauskas rātsnama.

Svinēsim svētkus kopā!

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Ziņa publicēta 2023. gada 27. novembrī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*