Festivāls “Bauska TASTE 2024” papildina mākslinieku sarakstu

Vasaras vērienīgākais notikums Bauskā – mūzikas festivāls “Bauska TASTE” – papildina 9. un 10. augustā gaidāmā festivāla mākslinieku sarakstu, kad jau sesto reizi piedzīvosim neaizmirstamu satikšanos starp trijām upēm un festivāla debesīm gleznainajā Bauskas Pilskalna parkā.

Festivāla mākslinieku programmai pievienojas viens no pēdējo laiku Igaunijas veiksmīgākajiem mūziķiem NOËP, Latvijas mūzikas leģenda Ainars Mielavs, hip-hop apvienība “Latgalīšu Reps”, TV šova “X Faktors” 5. sezonas uzvarētāja Emilija Bērziņa, elektroniskās mūzikas duets “Elpo”,  daudzsološie Latvijas mūzikas debitanti grupa “Idille”, Maestro Raimonda Paula hitparāde “Diskopauls” un baušķenieki, kuri plašāku atpazīstamību ieguva TV šovā “X Faktors”, grupa “Bekars”.

Jau iepriekš izziņots, ka festivālā “Bauska TASTE” šogad uzstāsies klasiskās mūzikas huligāni “DAGAMBA”, leģendārais mūziķis Ivo Fomins, reperis Fiņķis un 2000. gadu populārās mūzikas nostalģija Detlef.

No 5. marta līdz 31. maijam (ieskaitot) apmeklētāji aicināti iegādāties “agrā putniņa” biļeti, kuras cena abu festivāla dienu apmeklējumam ir 40 eiro. Jauniešiem no 12 līdz 17 gadu vecumam, senioriem un personām ar II grupas invaliditāti divu dienu biļete maksā 30 eiro. Personām ar I grupas invaliditāti un bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja festivālā ir bez maksas. Tāpat no 5. marta līdz 31. maijam interesentiem būs iespēja iegādāties arī vienas dienas “agrā putniņa” biļetes.

Šogad festivāls parūpējies par īpašu savējo – Bauskas novada iedzīvotāju – atlaidi, piedāvājot Bauskas novada iedzīvotāju kartes īpašniekiem festivāla biļeti iegādāties ar 20% atlaidi. Vairāk informācijas par atlaidi: ŠEIT

Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: https://ej.uz/BauskaTASTE2024

Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laiks – katru darba dienu no plkst. 09:00 līdz plkst. 18:00, sestdienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00. Svētdienās kase ir slēgta.

Festivāla “Bauska TASTE” aizsākumi meklējami 2017. gadā. Pulcējot apmeklētājus gan no Bauskas novada, gan tālākām pilsētām, festivāls jau no tā pirmsākumiem ir plaši apmeklēts un piecu gadu laikā tam ir izveidojušās savas tradīcijas. Apmeklētājiem ir iespēja baudīt aktuālu populārās mūzikas programmu, saposties vietējo ražotāju darinājumos dizaina tirdziņā “Tasterāde”, piedzīvot elpu aizraujošus notikumus un nesteidzīgas atpūtas mirkļus. Savukārt pēc piedzīvojumiem bagātas dienas atgūt spēkus telšu pilsētiņā, savu guļvietu iekārtojot mītiem apvītajā Ķirbaksalā. Apmešanās telšu pilsētiņā ir iekļauta biļetes cenā. Par citām naktsmājas iespējām Bauskā informāciju atradīsi ŠEIT. Festivāla teritorijā ik gadu tiek veidota arī bērnu zona jaunākajiem vasarniekiem, lai  “Bauska TASTE” kļūtu par patīkamu pirmo festivāla pieredzi visai ģimenei. Tā kā festivāls ir ģimenes notikums, arī šogad teritorijā ar prieku tiks gaidīti suņi. Aizvadītajos gados festivāla programmu kuplinājuši tādi Eiropā un Latvijā atzīti mūziķi kā “The Roop”, “Daddy Was A Milkman”, “Instrumenti”, “Labvēlīgais tips”, “Citi Zēni”, OZOLS un Latvija Radio bigbends, Aija Andrejeva un “Very Cool People”, “Jumprava”, “MESA”, “The Sound Poets”, Linda Leen, SHIPSEA, “Rīgas Modes”, “Kautkaili”, Katō, Būū, Žoržs Siksna, “Dzelzs Vilks”, “Autobuss Debesīs”, Intars Busulis un Abonementa orķestris, “Skyforger”, “Pērkons”, “Carnival Youth”, “Sudden Lights”, “Astro’n’out”, Ralfs Eilands un Latvijas Radio bigbends, “Satellites LV”, “Menuets”, Aminata, ROLANDS ČE, “Triānas Parks”, Vēstnieks un citi iemīļoti mākslinieki.

Festivāla aktualitātēm seko līdzi festivāla “Facebook” lapā un sociālās platformas “Instagram” profilā, kā arī mājaslapā https://bauskataste.lv/.

Ziņa publicēta 2024. gada 12. aprīlī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*