Festivālā “Annas danči” Eiropas deju kopa “Vēlreiz” svinēs 10 gadu jubileju

24. jūlijā jau devīto reizi Bauskā sabrauks Eiropas deju kolektīvi no visas Latvijas, lai satikšanos dejā svinētu Senioru deju festivālā “Annas danči”, kas jau visai tradicionāli norisināsies gleznainajā Bauskas Pilskalna parka estrādē. Koncerta sākums – plkst. 15:00.

Šoreiz festivāls būs īpašs, jo tā laikā savu 10 gadu jubileju svinēs arī festivāla organizatores Ineses Smilškalnes vadītā Bauskas Kultūras centra Eiropas deju kopa “Vēlreiz”, kam par godu kolektīva dāmas festivāla draugiem un skatītājiem dāvās četras savas mīļākās dejas no visa plašā repertuāra, kas izdejots 10 gadu laikā. Jubilejas koncerts bija plānots jau šī gada janvārī, tomēr Covid-19 pandēmijas ietekmē to nācies pārcelt.

 “Pati satikšanās ir galvenais prieks, tas ir kaut ko vērts,” atzīst Inese Smilškalne, uzsverot, ka galvenais, lai sanākušie ciemiņi justos labi un gaidīti, tāpēc koncerts gan sāksies, gan noslēgsies ar visu kolektīvu kopīgu uznācienu. Kopumā divu stundu garo koncertu veidos 23 priekšnesumi.

Festivālā piedalīsies 13 dažādi viesu kolektīvi: “Vēlreiz” no Tukuma, “Kamenes” no Iecavas, “Magnolijas” no Rundāles, “Virši zied” no Sesavas, “Randiņš” no Auces, “Vēl aizvien” no Bikstu pagasta, “Ciecerīte” no Saldus, “Senlejas” no Jaunlutriņu pagasta, “Pogas” no Šķēdes pagasta, “Astras” no Ogres, “Vijas” no Ikšķiles, “Dzīves virpulī” no Varkavas, kā arī gaviļnieces – “Vēlreiz” no Bauskas.

Ieeja pasākumā ir bez maksas, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un derīgu Covid-19 vakcīnas vai pārslimošanas sertifikātu.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*