Festivāls “Bauska TASTE” uzsāk biļešu tirdzniecību

Izsludināta biļešu tirdzniecība uz mūzikas festivālu visai ģimenei – “Bauska TASTE”, kas šogad norisināsies 1. un 2. augustā. Ar prieku izziņojam, ka šogad festivālā uzstāsies viens no spožākajiem  Baltijas mūzikas skatuves māksliniekiem  Daddy Was A Milkman.

2020. gada festivāla biļetes var iegādāties“Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena par divām festivāla dienām būs 20,- eiro. Par īpašu cenu – 15,- eiro, divu dienu biļeti uz festivālu var iegādāties tikai Bauskas Kultūras centra kasē līdz janvāra beigām. Februārī cena palielināsies, brīdina festivāla rīkotāji.

Bērniem no 12 līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot), kā arī pensionāriem un 2. un 3. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību, biļetes cena nemainīga – 7,- eiro, pērkot uz vietas – 10,- eiro. Bezmaksas ieeja festivālā ir 1. grupas invalīdiem un bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot).

No 1. maija biļetes cena visās “Biļešu paradīze” kasēs būs 25,- eiro, pērkot biļeti festivāla uz vietas – 30,- eiro. Vienas dienas biļeti būs iespēja iegādāties no 2020. gada 1. maija.

Kā jau katru gadu festivāls “Bauska TASTE” parūpēsies par lielisku mūziku, aizraujošām aktivitātēm un vienreizēju atmosfēru, lai visi kopā piedzīvotu neaizmirstamu nedēļas nogali. Arī šogad festivāla organizatori vēlas vērienīgi pārsteigt apmeklētājus, garantējot muzikālo baudījumu.

Festivālā “Bauska TASTE” ir uzstājušies tādi Latvijā atzīti mūziķi kā Astro’n’out, MESA, The Sound Poets, Intars Busulis un Abonementa orķestris, Labvēlīgais tips, Dzelzs Vilks, Carnival Youth, Triānas Parks, Otra Puse, Skyforger, Jumprava, Pērkons, Aija Andrejeva, Ralfs Eilands un Latvijas Radio bigbends, Satellites LV, Ozols un Tehnikums, Menuets kā arī citi iecienīti mākslinieki.

Pirmajā augusta nedēļas nogalē tiekamies Bauskā – festivālā, kur satiekas – “Bauska TASTE”!

Seko līdzi jaunākajai informācijai: facebook.com/BauskaTASTE/

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*