Festivāls “Bauska TASTE” uzsāk biļešu tirdzniecību

Pirmdien, 28. janvārī, sāksies biļešu tirdzniecība uz mūzikas un aktīvās atpūtas festivālu “Bauska TASTE”, kas šogad norisināsies 3. un 4. augustā.

No 28. janvāra līdz 28. februārim (ieskaitot) Bauskas Kultūras centra kasē varēs iegādāties biļetes uz festivālu “Bauska TASTE” par īpašu cenu – 15,- eiro, kas no 1. marta mainīsies uz 20,- eiro.

Savukārt citās “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un tiešsaistes vietnē bilesuparadize.lv biļetes cena no 28. janvāra līdz 30. jūnijam būs 20,- eiro.

Bērniem no 12 līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot), kā arī pensionāriem un 2. un 3. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību, biļetes cena nemainīga – 7,- eiro. Bezmaksas ieeja festivālā ir 1. grupas invalīdiem un bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot).

Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” īpašniekiem, uzrādot karti, 20% atlaide biļešu iegādei.

No 1. jūlija biļetes cena visās “Biļešu paradīze” kasēs būs 25,- eiro, kā arī būs iespēja iegādāties vienas dienas biļeti par 13,- eiro.

Festivālā “Bauska TASTE” uzstājušies tādi Latvijā atzīti mūziķi kā Intars Busulis un Abonementa orķestris, Skyforger, Jumprava, Pērkons, Carnival Youth, Sudden Lights, Aija Andrejeva, Astro’n’out, Ralfs Eilands un Latvijas Radio bigbends, Satellites LV, Ozols un Tehnikums, Menuets, Labvēlīgais tips, kā arī citi iecienīti mākslinieki.

Arī šogad festivāla “Bauska TASTE” programma solās būt tik pat jaudīga – aktuālāko Latvijas mākslinieku un jauno talantu uzstāšanās, aizraujošas un sportiskas aktivitātes, brīnišķīga atmosfēra un vienreizēji pavadīts laiks lieliskā kompānijā.

Pirmajā augusta nedēļas nogalē tiekamies Bauskā – festivālā, kur satiekas – “Bauska TASTE”!

Seko līdzi jaunākajai informācijai: facebook.com/BauskaTASTE/

Pirkt biļeti
Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*