Folkloras kopa “Trejupe” koncertā izrādīs savu un kolektīva draugu dziesmu un tērpu pūru

14. oktobrī plkst. 14:00 Bauskas Kultūras centrā uz tautas mūzikas koncertu “Dziedat meitas vakarā, vakarā tālu skan” savus klausītājus gaidīs Bauskas Kultūras centra folkloras kopa “Trejupe” (vadītāja Daina Ārmane) un kolektīva draugi no Codes, Ceraukstes, Svitenes un Bārbeles.

“Folkloras kopa “Trejupe” vēlējās iedibināt kādu ikgadēju satikšanās tradīciju. Dalībnieki ierosināja, ka tā varētu būt satikšanās pie Dainas, kad draugi rudenīgā dienā vakarē pie tējas tases. Tā šāda tipa pasākums notiks jau otro gadu. Vēlamies izpurināt pūra lādes – gan dziesmu, gan tērpu. Tāpēc arī pasākuma nosaukumam esam izvēlējušies mums mīļu tautas melodiju, kas aicina parādīt savu pūru draugiem un paklausīties citos. Dziesmā ir spēks, tāpēc vienmēr ir prieks satikties un muzicēt kopā. Šajā pēcpusdienā stiprināsim sevi un citus, ” koncerta ieceri atklāj organizatore Daina Ārmane.

“Pagājušajā gadā mums ciemos bija tālāki viesi, šogad aicinām tuvos draugus, kurus sen nav sanācis satikt,” par koncerta dalībniekiem stāsta Daina. Koncertā piedalīsies Codes pagasta folkloras kopa “Drenģeri” (vadītāja Ināra Grēniņa), Ceraukstes kultūras nama folkloras kopa “Laukam pāri” (vadītāja Elīna Kūla-Braže), Svitenes tautas nama folkloras kopa “Svitene” (vadītājs Leons Zarāns) un Bārbeles tautas nama folkloras kopa “Tīrums” (vadītāja Irita Vimba), kas Bauskā ciemosies pirmo reizi. Ar savu bagātīgo pūru pasākumā iepriecinās arī tautas lietišķās mākslas studija “Bauska”.

Ieeja koncertā bez maksas.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Ziņa publicēta 2023. gada 9. oktobrī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*