Ģimenes tiek aicinātas uz interaktīvi izglītojošu šovu “Klauni kosmosā”

Pasaules smieklīgākie klauni atgriežas pie bērniem! Ar savu gaisa kuģi Bauskas Kultūras centrā tie nosēdīsies 3. martā plkst. 16:00.

“Jūs gaida fantastisks šovs par to, kā izbraukt cauri galaktikai ar stopiem! Šeit visi bērni nebūs tikai skatītāji – tie būs kosmosa kuģa U-TA-TA pasažieri! Un dažiem pat paveiksies kļūt par NLO vadītāju! Un neticēsiet, bet jūs pat varat ceļot starp zvaigznēm ar putekļu sūcēju!” sola izrādes radošā komanda.

“Tātad – kas ir U-TA-TA un kur to atrast? Kas notiks ar klauniem uz citām planētām? Vai citplanētieši nāks pie mums? Kā ekoloģiski uzvesties kosmosā un mājās? Uzzināsim daudzas noderīgas lietas smieklu veidā, piedalīsimies interaktīvās spēlēs, skatīsimies burvīgas video projekcijas, mācīsimies iemīlēt mūsu planētu un apciemosim vēl septiņas. Un kur nu vēl bez lidojuma gaisa balonā, ceļojumiem laikā, daudzām jocīgām situācijām un smiekliem, jo ar tavu palīdzību seši izklaidīgi klauni var visu!” atklāj izrādes varoņi.

Klauni aicina: “Ja uz pasākumu ņemsiet līdzi zīmējumu, kur attēloti klauni kosmosā, dāvanas saņemsiet vēl pirms izrādes programmas sākuma.” Pēc pasākuma aicināsim visus bērnus bez maksas nofotografēties ar izrādes varoņiem.

Biļetes cena – 12 un 15 eiro. Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

Bērni līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot papildus sēdvietu, kopā ar vecākiem ieeja bez maksas jebšu biļete jāiegādājas tikai pieaugušajam.

Pasākumu organizē: SIA Tigris Events

Ziņa publicēta 2024. gada 15. janvārī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*