Ģimeņu sporta dienā aicina pavadīt laiku visiem kopā

25. maijā no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 ģimenes ar pirmsskolas vecuma bērniem tiek aicinātas savu sestdienu pavadīt Bauskas pilsētas stadionā, kur ar sportiskām un radošām aktivitātēm, deju grupas “Lēra” priekšnesumiem un 16. Mazuļu rāpošanas čempionātu notiks ikgadējā ģimeņu sporta diena.

Norises sporta programma tiks veidota ģimeņu sporta dienas labākajās tradīcijās, un to sastādīs gan individuāli uzdevumi, gan sportiskas aktivitātes, kurās jaunākajiem pilsētniekiem būs iespēja piedalīties vecāku vai kāda cita sportisko aktivitāšu ceļabiedra kompānijā. Dalībniekus sagaida mešanas, lēkšanas un braukšanas disciplīnas. Tāpat bērniem būs iespēja pārbaudīt savu izturību, mēģinot noskriet stadiona “Olimpisko” apli, vai kopā ar ģimeni piedalīties ģimeņu tāllēkšanas sacensībās. Šī gada sporta diena neizpaliks arī bez tradicionālās braucamrīku stafetes, tāpēc mazie sportisti uz pasākumu aicināti ierasties ar saviem braucamajiem – skrejriteņiem, skrituļslidām, riteņiem un citiem ripojošiem braucamrīkiem.

Plkst. 12:00 tiks dots starts baušķenieku vidū jau iemīļotajam Mazuļu rāpošanas čempionātam, kurš šogad norisināsies jau 16. reizi. Dalību aktivitātē vēlams pieteikt līdz 22. maija plkst. 21:00, zvanot pa tālruni 25949709, taču reģistrēties startam būs iespējams arī pasākuma dienā.

Ilggadējā ģimeņu sporta dienas organizatore un sporta entuziaste Inga Ūbele stāsta: “Šis ir sirds pasākums. Tā ir iespēja bērniem iepazīt kustību prieku un reizē arī pabūt kopā ar vienaudžiem, jo kustība, tas ir svarīgi. Es vienmēr ļoti priecājos par katru bēbīti, par katru bērnu, par katru ģimeni, kura nāk un piedalās. Pagājušajā gadā stadionā pulcējās ap 50 ģimenēm. Pasākuma kulminācija noteikti ir Mazuļu rāpošanas čempionāts. Tā ir vesela filma, kā tas notiek, jo vecāki izdomā visādus trikus, lai iekustinātu mazos rāpotājus – mazajiem tiek radīts no planšetēm līdz mašīnu atslēgām. Šī kopābūšana mums visiem sniedz ļoti daudz prieka.”

Līdztekus sporta aktivitātēm, teritorijā darbosies arī divu veidu piepūšamās atrakcijas, fotosiena, sejiņu apgleznošanas māksliniece, ziepju burbuļu mašīna un radošās darbnīcas. Dalībniekiem būs iespēja pārtapt par kādu paša izvēlētu tēlu, izgatavojot sejas masku, vai izveidot savu balona zvēriņu. Pasākuma atklāšanu ar priekšnesumiem bagātinās deju studijas “Lēra” (vadītāja Kitija Upelniece) dalībnieki.

Ģimeņu sporta diena Bauskā tiek rīkota jau kopš 2011. gada, lai pirmsskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem varētu piedalīties dažādās sportiskās disciplīnās un ģimeniski pavadītu laiku. Līdztekus pasākums popularizē veselīgu dzīvesveidu un rosina brīvajā laikā visai ģimenei pievērsties sportiskām aktivitātēm. Ģimeņu sporta diena ir arī lieliska bērna pirmā iepazīšanās reize ar Bauskas pilsētas stadionu.

Dalība visās aktivitātēs ir bez maksas.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos Bauskas Kultūras centra publicitātes materiālos nākotnē.

Ziņa publicēta 2024. gada 2. maijā

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*