Bauskas pilsētas stadionā notiks Ģimeņu sporta diena

Bauskas pilsētas stadionā 2. jūnijā no plkst. 12.00 norisināsies Ģimeņu sporta diena, kur gaidāmas dažādas sportiskas, radošas un aizraujošas nodarbes.

Ģimeņu sporta diena Bauskā tiek rīkota jau kopš 2011. gada, lai pirmsskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem var piedalīties dažādās sportiskās disciplīnās un ģimeniski pavadīt laiku.

Ģimeņu sporta diena iesāksies plkst. 12.00, kad Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks kopā ar Bauskas novada dzimtsarakstu nodaļu sveiks jaundzimušos, dāvājot sudraba karotītes. Pēc jaundzimušo godināšanas ar krāšņu priekšnesumu uzstāsies deju grupa “Lēra” un sāksies iesildīšanās, lai sagatavotos pasākuma disciplīnām.

Kā stāsta pasākuma rīkotāja Inga Ūbele, sporta dienā paredzētas dažādas disciplīnas, kur pirmsskolnieki varēs startēt gan individuāli, gan kopā ar vecākiem: “Šajā pasākumā uzsvars ir uz kopā būšanu, tāpēc tas tiek rīkots maijā – mēnesī, kad svinam mātes un ģimenes dienu. Vēlamies, lai uz sporta dienu ierodas jaunās ģimenes un labi pavada laiku. Šogad gaidāmas arī ikgadējās mazuļu rāpošanas sacensības, kas ir sirsnīgs un jautrs pasākums gan vecākiem, gan mazajiem sportistiem.”

Līdztekus sportiskām aktivitātēm gaidāmas arī dažādas radošas nodarbes un citas aktivitātes.

Mazuļu rāpošanas čempionātam jāpiesakās līdz 1. jūnija plkst. 22.00, zvanot Ingai uz 25949709.

Dalība pasākumā ir bez maksas

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*