Grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts

Grupa “bet bet” savu 30 gadu jubileju sāka atzīmēt jau 2021. gadā, taču pulcēšanās ierobežojumu dēļ to neizdevās realizēt pilnērtīgi, tāpēc 2022. gadā grupa nolēma turpināt jubilejas turneju un nosvinēt to skaļi un jaudīgi! 30. decembrī plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā grupa savu 30 gadu jubileju grib nosvinēt arī kopā ar faniem Bauskā.

Par godu jubilejai grupa ir sagatavojusi savu labāko un jaunāko skaņdarbu programmu. Programmas repertuārā iekļautas tādas dziesmas kā “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Pieklauvē”, “Man vienalga viss”, “Diena”, “Es tevi nemīlu”, “Mana mīļā meitene”, “Vakara vējā” un citas laika pārbaudi izturējušas dziesmas. Koncertā klausītāji dzirdēs arī dažus pirmatskaņojumus no speciāli grupai radītā dziesmu cikla, kas veidots sadarbībā ar Holivudā pazīstamo komponisti un filmas “Dvēseļu putenis” mūzikas autori Lolitu Ritmanis.

Koncerta norises vietā varēs iegādāties arī jauno grupas 60 dziesmu nošu un dziesmu vārdu grāmatu, kā arī labākos grupas CD albumus un Guntara Rača jaunāko un šogad klajā nākušo dzejoļu grāmatu “365” 4. daļa. Dažus no dzejoļiem, kas tiks veltīti kādam no klausītājiem, autora izpildījumā dzirdēsiet arī koncertā. Pēc koncerta dalībnieki sniegs autogrāfus.

Koncerta biļetes iegādei pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

Pasākumu organizē: SIA “Art Management Group”

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*