Iespējams saņemt festivāla Bauska TASTE aproces

No 29. jūlija līdz 3. augustam Bauskas Kultūras centra aproču maiņas punktā festivāla “Bauska TASTE” apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja laicīgi apmainīt ieejas biļetes pret aprocēm, lai mazinātu rindas un veicinātu apmeklētāju plūsmu pie festivāla ieejas.

Festivāla aproču maiņas punkts darbosies Bauskas Kultūras centra kases darba laikā – darbadienās no 09.00-18.00, bet sestdienā no 10.00-14.00. Katram festivāla apmeklētājam aproču maiņas punktā jāierodas personīgi, jo aproce uzreiz tiks aplikta ap roku.

Šogad festivālam “Bauska TASTE” būs auduma aproces, kas neplīst, ir izturīgas un saglabās gan izskatu, gan noturību vēl krietnu laiku pēc pasākuma, tāpēc aproču maiņas punktā droši var ierasties jau no 29. jūlija.

Šogad festivālā uzstāsies Mesa, The Sound Poets, Dzelzs vilks, Triana Park, Otra puse, Latvian Blues Band, Autobuss debesīs, Laika suns, Kreisais krasts, jaunie mūziķi no radio SWH raidījuma “Priekšnams”, kā arī citi mākslinieki.

Biļetes vienai vai abām dienām iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē: bilesuparadize.lv.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*