Improvizācijas šovs “Spiediens”

Bauskas Kultūras centrs, 23. aprīlī, plkst. 19.00 Improvizācijas šovs “Spiediens”.

Radošā apvienība SPIEDIENS pirmo reizi savā desmit gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē dosies izrāžu tūrē, ciemojoties dažādās Latvijas pilsētās.

Viesošanās citās Latvijas pilsētās gan nebūtu nekāds jaunums, tomēr plānota izbraukumu izrāžu tūre ir kas nebijis. Skatītājiem tiks piedāvāts baudīt populārāko Radošās apvienības izrādi ar tādu pašu nosaukumu – Improvizācijas šovs Spiediens. Tā balstīta uz īsās formas improvizācijas tehnikām, kas ir dinamiskākā un reizē ar humoru piesātinātākā improvizācijas teātra forma.

„Daudzi brauc ciemos pie mums, bet kādēļ gan lai mēs neaizbrauktu ciemos pie citiem? Sacīts, darīts! Dalīsimies priekos ar ļaudīm Liepājā, Valmierā, Ādažos, Bauskā, Talsos un, protams, Rīgā,” stāsta SPIEDIENS Latvijas tūres projekta vadītājs, Artūrs Breidaks (skatuves vārdā – Artūrs Vadītājs).

Izbraukuma izrādēs varēs redzēt Radošās apvienības pamatsastāva dalībniekus – Sandu Dejus, Juri Kozlovski, Krišjāni Cauni, Kozmenu jeb Mārtiņu Kozlovski, Līgu Kausu, Oskaru Kozlovski, Raivi Vidzi, Sintiju Auzāni un, protams, Artūru Vadītāju.

„Mēs par tūri domājām jau kādu laiku, taču dažādu apstākļu sakritības dēļ nebijām to realizējuši. Desmit gadu pastāvēšana šķiet pietiekams iemesls, lai beidzot to paveiktu,” papildina Radošās apvienības SPIEDIENS producents, Krišjānis Caune.

Kas ir improvizācijas šovs “Spiediens”?
Tā ir improvizācijas teātra žanra izrāde ar dažādiem šovu elementiem.

Zinātājiem – šī ir īsās formas improvizācija!

Izrāde ir divās daļās un tā ietver spontānas (līdz ar to – humora pilnas) etīdes jeb skečus, kuru galvenās vadlīnijas nosaka skatītāji. 
Brīdinām – BEZ CENZŪRAS!

Šova vadītājs: Krišjānis Caune

Improvizē: Juris Kozlovskis, Sintija Auzāne, Oskars Kozlovskis

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*