Izrāde bērniem / 7 pasakas par Ņukucīti

Zīmēšana ir darbība, ne vien uzzīmēts zīmējums. Izrādē “7 pasakas par Ņukucīti” tiek izmantotas Aivara Neibarta pasakas un tajā zīmēšanai ir vadošā loma, ko izpilda gleznotāja Anda Lāce. Pasaku papildina laikmetīgās dejas fragmenti, solo Agnese Bordjukova un kokles skaņas Laimas Jansones vadībā. Izrādes ilgums ir 45 minūtes. Teicējs Varis Klausītājs pauž notikumus par Ņukucīti. Izrāde tiek zīmēta uz vertikālām papīra loksnēm, kas saliktas septiņās kārtās. Katra iepriekšējā pasaka ievijas ar kādu papīra loksni nākamajā pasakā. Papīrs tiek apzīmēts locīts plēsts un ņurcīts, tas pamazām piepilda visu skatuvi. 

Zimejumu Teatris ir profesionāls kamerteātris, kuru 2008. gadā dibināja režisors un aktieris Varis Klausītājs. Zīmējumu teātrim raksturīga unikāla teātra forma, kas apvieno zīmēšanu uz skatuves, mūziku, deju un aktierspēli.

▫️Pasākuma ilgums ir divas stundas, ieeja pasākumā no plkst. 10.30. Izrādes sākums plkst. 11.00
▫️Jaunizveidotajā kultūrvietā būs pieejama kafejnīca, kas piedāvās uzkodas un atspirdzinošus dzērienus.
▫️Biļetes uz pasākumu pieejamas Bauskas Kultūras centrs kasē, Biļešu Paradīze kasēs un tiešsaistē.
▫️Apmeklētāju skaits pasākuma norises vietā ir ierobežots. Katrs apmeklētājs ir viens no 70 maksimāli iespējamajiem apmeklētājiem pasākuma teritorijā, kas nozīmē to, ka, neatkarīgi no vecuma, katram apmeklētājam jāiegādājas biļete par pilnu cenu.
▫️Nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ pasākums var tikt pārcelts uz citu norises datumu, iepriekš par to paziņojot Pulsēta Facebook lapā. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pasākuma norises dienā.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*