Izrāde / Kugrēns.zip

Komiķis Rūdolfs Kugrēns šovasar piedāvā savu labāko joku izlasi – savu stand – up komēdijas vakaru “Kugrēns.zip”! Stundu garajā programmā varēs piedzīvot mazliet no arhīva, mazliet no izrādes “Kā to ņem”, mazliet no pavisam jaunā, bet pilnīgi noteikti – Kugrēns savā tīrākajā formā. 

Nav nekā labāka par smiekliem klātienē, tāpēc “Kugrēns.zip” Rūdolfs ir “sakrāmējis” labāko no sevis un ceļo arī uz notikumu pagalmu “Pulsēta”. Tiekamies!

▪ Pasākuma ilgums ir trīs stundas. Ieeja no plkst. 19.00, izrāde plkst. 20.00. Pagalmā pēc izrādes iespējams uzkavēties līdz plkst. 22.00.
▪ Jaunizveidotajā kultūrvietā ir pieejama kafejnīca, kas piedāvā uzkodas, atspirdzinošus dzērienus un Crêpe pankūkas. Tāpat apmeklētāju ērtībai tiek izvietoti galdiņi un atpūtas stūrīši.
▪ Biļetes uz pasākumu pieejamas Bauskas Kultūras centrs kasē, Biļešu Paradīze kasēs klātienē un tiešsaistē.
▪ Apmeklētāju skaits pasākuma norises vietā ir ierobežots. Katrs apmeklētājs ir viens no 80 maksimāli iespējamajiem apmeklētājiem pasākuma teritorijā, kas nozīmē to, ka neatkarīgi no vecuma, katram apmeklētājam jāiegādājas biļete par pilnu cenu.
▪ Nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ pasākums var tikt pārcelts uz citu norises datumu, iepriekš par to paziņojot Pulsēta Facebook lapā. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pasākuma norises dienā.

Pirkt biļeti
Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*