Janvāris Bauskas Kultūras centrā

2023. gada pirmo mēnesi Bauskas Kultūras centrā ievadīs senioru Jaungada balle kopā ar grupu “Baltie lāči”, taču janvāra izskaņā visi baušķenieki aicināti pārbaudīt prāta asumu, ar komandu piedaloties Prāta Spēļu erudīcijas čempionāta “Latvijas kauss 2023” Bauskas posmā. Vairāk par janvāra norisēm Bauskas Kultūras centrā lasi rakstā!

8. janvārī plkst. 16:00 Bauskas Kultūras centrā notiks senioru Jaungada balle kopā ar grupu “Baltie lāči”. Muzikālajā pēcpusdienā Latgales šlāgermūzikas grupa “Baltie lāči” un tās solists Andris Baltacis izpildīs tautā mīlētas un populāras dziesmas, tautasdziesmu apdares, kā arī pašu komponētas dziesmas. Tālrunis galdiņu rezervācijai – 63923291. (Ieeja bez maksas, uzrādot pensionāra apliecību)

21. janvārī plkst. 16:00 koncertā “Un mirklis jau tāpēc ir mirklis….” Bauskas Kultūras centra jauktais vokālais ansamblis “Eliksīrs” svinēs savu 10 gadu jubileju. Koncertā uzstāsies arī kolektīva draugi. (Ieeja bez maksas)

27. janvārī plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā ar muzikālu svētku stāstu visai ģimenei “Šreka trakais jaunais gads” (režisors Imants Strads) skatītājus izklaidēs iemīļotais meža briesmonis Šreks. Izrādes laikā Šreks un negantais princis Hugo piedalīsies sacensībās par iespēju iegūt princeses Fionas roku, lai apņemtu to par savu sievu. (Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs – 12, 15, 18 un 20 EUR)

28. janvārī plkst. 18:00 viens no Prāta Spēļu erudīcijas čempionāta “Latvijas kauss 2023” posmiem tiks aizvadīts Bauskas Kultūras centrā. Lai piedalītos spēlē, nepieciešams izveidot komandu 4-6 cilvēku sastāvā un to reģistrēt www.prataspeles.lv vai rakstot info@prataspeles.lv. (Dalība spēlē ir bez maksas)

29. janvārī plkst. 15:00 ar Leldes Stumbres lugas “Tā, lai var redzēt ceļu” (režisore Ārija Liepiņa – Stūrniece) iestudējumu Bauskas Kultūras centrā viesosies Siguldas Tautas teātris. Stāsta centrā ir divi cilvēki – 50 gadīgais Gustavs, kurš, neatvadoties, neko nepaskaidrojot, atstāj ģimeni, savu brīnišķīgo māju un dodas prom, kur deguns rāda. Otra stāsta varone ir 23 gadīgā Līna, kura tieši tāpat pamet savu ģimeni un studijas Universitātē. Iestudējumā Siguldas Tautas teātra aktieri vēlas izprast šo abu cilvēku domāšanu, rīcību piepildīt savas personiskās, egoistiskās vēlmes, atstājot aiz sevis tuvākos neziņas un izmisuma tumsā. Stāstā kā izeja un risinājums ir ceļš, kur aiz katra līkuma slēpjas kāds pārsteigums un piedzīvojums. (Ieeja bez maksas)

Līdz 6. februārim Bauskas Kultūras centra foajē eksponēta Gitas Kravalas gleznu izstāde “Par to, kas man svarīgs”. Izstāde apskatāma Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laikā – katru darba dienu no 09:00 līdz 18:00, sestdienās no 10:00 līdz 14:00. Tāpat izstāde apskatāma pirms vai pēc pasākumiem. (Ieeja bez maksas)

Biļetes uz maksas norisēm iegādājies visās “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un tiešsaistē: ŠEIT

Aktualitātēm un jaunumiem par norisēm Bauskas Kultūras centrā aicinām sekot līdzi ierakstiem sociālās platformas “Facebook” lapā“Instagram” profilā, kā arī mājaslapā www.kultura.bauska.lv.

Pasākumu apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Ziņa publicēta 2023. gada 3. janvārī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*