Bauskas Kultūras centrā notiks kino svētdiena

Bauskas Kultūras centrā 4. martā no pulksten 13.00 notiks kino svētdiena, kur būs iespējams noskatīties trīs latviešu filmas – “Pirmdzimtais”, “Maģiskais kimono” un “Ar putām uz lūpām”.

“Pirmdzimtais” ir kriminālfilma, kas stāsta par pusmūža arhitektu Franci, kura dzīve pēc naksnīgas aplaupīšanas sagriežas kājām gaisā. Gribēdams sievai pierādīt, ka spēj rīkoties vīrišķīgi, viņš dodas nokārtot rēķinus ar varmāku, un situācija kļūst nekontrolējama. Ar laiku galvenajam varonim sāk šķist, ka pastāv saikne starp uzbrucēju un sievas pēkšņo grūtniecību, turklāt jaunās ģimenes idilli izjauc noslēpumains šantāžists, kurš mēģina Franci piespiest izdarīt noziegumu. Iedomas un realitāte savijas spriedzes pilnu notikumu virknē, kas noved pie negaidītām sekām.

“Maģiskais kimono” ir drāma par pusmūža japāņu sievieti Keiko, kura ierodas Latvijā, lai piedalītos autentisko kimono performancē. Tās laikā Keiko saskrienas ar nepazīstamu vīrieti, kurš pārsteidzoši daudz zina par viņas pagātni. Pārpratuma dēļ piekrītot palīdzēt atvērt japāņu restorānu, Keiko paliek Latvijā ilgāk, kur nejaušas tikšanas un atgadījumi palīdz viņai izdzīvot un pārdzīvot savus iekšējos zaudējumus, kā arī saprast, kas ir šis noslēpumainais vīrietis. Uz filmas demonstrēšanu ieradīsies arī tās režisors Māris Martinsons.

“Ar putām uz lūpām” ir saspringts attiecību trilleris ar neuzticību un greizsirdību, mēnessgaismu un suņiem, kas stāsta par Didzi – bijušo policistu un kaujas suņu treneri, kurš dažu dienu laikā nonāk neapskaužamā situācijā. Viņš tur aizdomās sievu par neuzticību, kamēr viņa mīļotie suņi inficējas ar kādu bīstamu slimību. Filmas varoņi, nonākuši mīlas krustcelēs, nereti uzvedas tā, kā saka par trakiem suņiem – “ar putām uz lūpām”. Filmā svarīga loma ir galvenā varoņa Didža dienesta suņiem Džinai, Bosam un Dargo. Katram sunim – aktierim ir arī dublieri, tāpēc filmēšanas vajadzībām no Ungārijas atceļoja deviņi filmēties apmācīti suņi.

Biļetes uz kino svētdienu iespējams iegādāties Bauskas Kultūras centra kasē.
Vienas filmas noskatīšanās maksās 3,- eiro; divu filmu – 5,- eiro, bet trīs filmu – 7,- eiro.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*