Koncertā “Divi, divi, kas tie divi” izdejos kolektīvu iemīļotas dejas

3. februārī plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā notiks ikgadējais jauniešu tautas deju kolektīvu koncerts “Divi, divi, kas tie divi”. Šogad dejotpriekā ar skatītājiem dalīsies kolektīvi no Rīgas, Mārupes, Jūrmalas, Preiļiem, Tīnūžiem un Bauskas.

“Paši dejotāji reizi gadā organizē savu koncertu, kas mums pašiem ļoti patīk, jo tā ir iespēja ielūgt savus iemīļotos kolektīvus, veidot jaunas draudzības un aktīvi pavadīt laiku. Jāpiemin, ka šoreiz koncerts mums būs īpašs, jo esam uzaicinājuši kolektīvus arī no tālākām Latvijas pilsētām,” stāsta ilggadēja tautas deju ansambļa “Jandāls” dejotāja Eva Brigmane.

“Esam pateicīgi, ka arī šogad sagaidīsim ciemos kuplu dejotāju skaitu. Lepojamies, ka jau no pašiem koncerta pirmsākumiem pie mums ciemojas TDA “Uguntiņa”. Īpaša draudzība mums ir izveidojusies ar jauniešu deju kolektīvu “Mārupe” un JDK “Straujupe”, ar kuriem kopā esam koncertējuši jau vairākas reizes. Daļai no mūsu kolektīva dalībniekiem ir izveidojusies cieša draudzība ar dažiem no JDK “Mārupe” dejotājiem, kura ilgst jau vairāku gadu garumā. Kolektīvi no Jūrmalas un Preiļiem pie mums ciemosies pirmo reizi. Par to mums ir liels prieks, jo vēlamies visiem parādīt, cik pie mums ir mājīgi un kādi mums sirsnīgi cilvēki dzīvo Bauskā!” atklāj Eva.

Koncertā TDA “Jandāls” izdejos kolektīvā iemīļotas dejas. “Kolektīva dalībnieku vidū jau sen bijām noskatījuši deju “Jāņu nakti neguļat” (Jāņa Ērgļa horeogrāfija), kuru esam apguvuši īpaši 3. februāra koncertam. Šo deju dejotāji dejo ar lielu degsmi un ir gatavi priecēt skatītājus. Gaidām šo koncertu ar nepacietību!”

Koncertā piedalīsies Rīgas skolēnu pils TDA “Uguntiņa” (mākslinieciskā vadītāja Gita Ūdre), JDK “Mārupe” (vadītājs Rolands Levics), Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” jauniešu tautas deju kolektīvs “Rits” (vadītāja Lelde Krēsliņa), Jūrmalas Kultūras centra JDK “Zālīte” (Zanda Pakere), Preiļu novada Kultūras centra JDK “Dancari” (vadītāja Ilze Broka), Tīnūžu tautas nama JDK “Straujupe” (vadītāji Didzis Apsītis un Lita Grāvele), Bauskas Bērnu un jauniešu centra JDK “Mēmelīte” (vadītāja Ligita Irbīte) un TDA “Jandāls” (vadītāja Tamāra Maskalāne un repetitors – asistents Juris Čakans)

Ieeja koncertā ir bez maksas.

Pasākumu apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Ziņa publicēta 2024. gada 24. janvārī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (1)

  • Lelde

    Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” jauniešu tautas deju kolektīva “Rits” vadītāja ir Lelde Krēsliņa. Lūgums izlabot nekorekto informāciju!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*