Iepriecini karadarbībā cietušos bērnus, piedaloties labdarības akcijā “Zvaigzne austrumos”

Bauskas Kultūras centrā līdz 9. decembrim ir iespēja piedalīties labdarības akcijā “Zvaigzne austrumos”, atnesot kurpju kasti, piepildītu ar sirsnīgām un noderīgām dāvaniņām bērniem, kam tas vajadzīgs visvairāk.

Biedrība „Baltic Global Initiative” jau sesto gadu īsteno labdarības akciju “Zvaigzne austrumos”, kuras ietvaros aicina sagatavot kurpju kastēs iesaiņotas dāvaniņas karadarbībā un trūkumā cietušiem bērniem pasaules karstajos punktos. Pēc Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) datiem pasaulē ir vairāk nekā 10 miljoni bērnu, kas karadarbības dēļ palikuši bez mājām un liela daļa arī bez vecākiem. Savukārt miljoniem bērnu dzīvo lielā nabadzībā.

Piecu gadu laikā bēgļu pagaidu patvēruma vietās bērniem tika nogādātas ap 18 000 kurpju kastē iesaiņotas dāvaniņas.

Mēs katrs vismaz reizi mūžā esam bijuši kādam par atbalstu, iedrošinājumu un iepriecinājumu. Tajos brīžos ir bijis gandarījums redzēt, ka palīdzot, kāda cilvēka dzīvē iespīd cerības stars. Un mēs noteikti atceramies tos mirkļus, kad kāds ir palīdzējis mums. Arī “Zvaigzne austrumos” ir veids, kā izstiept palīdzīgu roku un sajust iepriecinājumu, ka pateicoties Tev, kādam dzīves ceļā iespīdējis gaišs cerības stars.

Ieteicamo dāvanu saraksts – mīkstās mantiņas (ne sunīši un cūciņas), lecamauklas, mašīnītes, bumbas, baloni, galda spēles, puzles, zīmuļi, krītiņi, flomāsteri, zīmēšanas bloks, krāsojamā grāmata, šķēres, greznumlietiņas, T-krekliņi, dvielīši, siltas zeķes, cimdi, cepures, silti pledi, zobu birstes, zobu pastas, ziepes, cietās konfektes, ledenes.

Lūgums kastītēs neievietot – šokolādi, riekstus, cepumus, sēklas, viegli plīstošas, kā arī šķidrumu saturošas lietas kā šampūnus, dušas želejas, ziepju burbuļus u.c. Islāma kultūrā nav pieņemts attēlot cilvēku, tāpēc nevajadzētu sūtīt lelles, savukārt no mīkstajām rotaļlietām nav vēlami sunīši un cūciņas. Tāpat dāvanu kastītē lūgums neievietot reliģiskus simbolus, literatūru un spēļu ieročus.

Kurpju kastei nav jābūt iesaiņotai, jo akcijas rīkotāji pirms dāvaniņu sūtīšanas pārbaudīs tās saturu. Ja rodas vēlme kastīti izskaistināt, tad kaste un tās vāks jāiesaiņo atsevišķi.

Par katru kastīti jāziedo ceļa nauda “Baltic Global Initiative” kontā 5 eiro vērtībā, kas segs tās transportēšanas un muitas izdevumus.

Biedrības rekvizīti:
Baltic Global Initiative
Reģ. Nr. 40008229858
Lāčplēša iela 37, Rīga, LV – 1011

Konti ziedojumiem:
A/S SEB Banka
SWIFT: UNLALV2X
LV28UNLA0050022612987

A/S Swedbank
SWIFT: HABALV22
LV19HABA0551039231616

Vairāk informācijas meklē www.zvaigzneaustrumos.lv

Zvaigzne Austrumos * 2019 from Corax Film Studio on Vimeo.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*