Liepājas Leļļu teātra viesizrāde Lieldienu noskaņās

6. aprīlī plkst. 18.00 Bauskas Kultūras centrā ar Lieldienu svinētājiem tiksies igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka radītā suņu meitene Lote no Izgudrotāju ciema. Zinātkārā un attapīgā Lote uzņemsies detektīva cienīgu uzdevumu un Liepājas Leļļu teātra izrādē “Lote un Lieldienas. Krāsu detektīvs” (režisore Lelde Kaupuža) glābs Lieldienu zaķi no graujošas katastrofas.

“Lieldienu zaķim ir pazudušas visas krāsas. Viņš pamostas rītā, kad jāsāk olu krāsošana, bet, ak nelaime, – visas krāsas ir melnas! Lieldienu zaķis zvana komisāram Reksim, bet komisārs Reksis ir izbraucis un nevar palīdzēt. Bet tieši tajā brīdī ciemos piesakās Lote…,” tā gaidāmos piedzīvojumus ieskicē izrādes režisore Lelde Kaupuža. Te arī viss sākas. Krāsu meklēšana izvēršas par īstu detektīvu, bet spriedzi saasina Lieldienu tuvošanās, jo, kas gan tās par Lieldienām bez olu krāsošanas? Kur atrast krāsas? Kurš tās paņēmis? To spēj noskaidrot tikai īsti detektīvi.

Lūgta raksturot izrādi Liepājas Leļļu teātra aktrise un Lotes lomas tēlotāja Vija Mežale saka: “Izrāde ir par dzīvi. Par to kā mums katram gadās – ja pazūd kāda lieta, tad tev saskumst prāts un pazūd prieks. Bet tad, tad atnāk draugi un mēs atrodam prieku. Viss tā, kā dzīvē. Pēc patiesiem notikumiem.”

Biļešu cenas – 8 un 10 eiro. “Goda ģimene/3+ kartes īpašniekiem”, kā arī personās ar invaliditāti – 7 eiro. Biļetes uz izrādi iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

Par izrādi: režisore – Lelde Kaupuža; lomās – Denisa Braša, Ilze Jura, Vija Mežale un Ingars Gudermanis; māksliniece – Kristīne Dekovice; gaismu mākslinieks – Jānis Brašs; skaņu mākslinieks – Kristaps Žilinskis; izrādes ilgums – 45 minūtes; vecums – 3-12 gadi

Pasākumu organizē: PSIA “Liepājas Leļļu teātris”

Ziņa publicēta 2023. gada 7. martā

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*