Maijs Bauskas Kultūras centrā

Maijā, noslēdzot iekštelpu pasākumu sezonu, Bauskas Kultūras centrā pilsētas iedzīvotāji aicināti apmeklēt raidījuma “Čučumuiža” 30 gadu jubilejas koncertizrādi, Valmieras teātra viesizrādi “Kalendārs mani sauc” un mūziķa Igo 60 gadu jubilejas svētku koncertu. Vairāk par maija pasākumiem lasi rakstā!

2. maijā plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā notiks deju kopas “Mēmelīte” un vokālās studijas “Pigoriņi” jaunāko dalībnieku muzikāla izrāde “Ezīša katliņš”. (Ieeja bez maksas)

4. maijā plkst. 19.00 baušķenieki aicināti uz kopīgu sanākšanu Bauskas Rātslaukumā, lai grupas “Tautumeitas” koncertā ar līksmu kopā dziedāšanu svinētu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu. (Ieeja bez maksas)

6. maijā plkst. 18:00 “Čučumuižas” rūķi ar krustmāmiņu un pārējiem rūķu zemes iemītniekiem viesosies Bauskas Kultūras centrā, aicinot īpašā koncertizrādē “Zem Lielā rūķa mices” nosvinēt “Čučumuižas” 30 gadu jubileju. Izrādē piedalīsies Rūķīšu krustmāmiņa – Dina Kristīne Bitēna, Dziesmu rūķis Taustiņš – Atvars Sirmais, rūķu lomās iedzīvosies aktieri Laila Kirmuška, Jānis Kirmuška, Edgars Lipors un Anrijs Sirmais. (Biļetes – “Biļešu Paradīze”)

9. maijā plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā gaidāma Valmieras teātra viesizrāde – Andra Kalnozola spožais un dzīvi apliecinošais debijas romāns “Kalendārs mani sauc” Mārtiņa Eihes režijā. Izrāde ieguvusi “Spēlmaņu nakts” 2021./2022. gada sezonas balvu kategorijā “Gada mazās formas izrāde”. “Kalendārs mani sauc” galvenais varonis ir Oskars. Oskars zina no galvas kalendāru un katru dienu iet staigāties, jo tas viņam nāk par labu. Oskaram ir mamma, mīlestība un draugi, un par to visu viņš raksta savā dienasgrāmatā. Oskars ir izlēmis uztaisīt izrādi ar saviem draugiem par skumjām, kas piemeklē cilvēkus, kad prieks ir izrādījies vienkārši tukša tehnika. Taču, lai uztaisītu labu teātra izrādi, Oskaram ir jāsaņem drosme un visiem jāpastāsta par sevi. (Biļetes – “Biļešu Paradīze”)

14. maijā plkst. 16:00 leģendārais latviešu dziedātājs, mūziķus un daudzpusīgais mākslinieks Igo, kura vārds ir kā latviešu mūzikas kvalitātes zīmols, ar vienu no savas 60 gadu jubilejas tūres koncertiem viesosies Bauskas Kultūras centrā. Koncertā skanēs Igo “zelta repertuārs” – dziesmas, kuras viņš dziedājis kopā ar grupām “Līvi”, “Remix”, “Liepājas brāļi”, gan fragmenti no Zigmāra Liepiņa rokoperas “Lāčplēsis”, operas “Parīzes Dievmātes katedrāle” un citiem darbiem, kas bijuši svarīgi gan Igo, gan Latvijai. Koncertā piedalīsies arī pavadošā grupa komponista Jāņa Strazda vadībā. (Biļetes – “Biļešu Paradīze”)

Bauskas Kultūras centra foajē šobrīd izvietota gleznošanas studijas “Meistars Gothards” darbu izstāde “Par prieku sev!”. Izstāde bez maksas apskatāma Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laikā – darba dienās no plkst. 09:00 līdz plkst. 18:00, sestdienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00. Tāpat izstādi iespējams aplūkot pirms vai pēc pasākumiem.

Biļetes uz maksas norisēm iegādājies visās “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un tiešsaistē: ŠEIT

Aktualitātēm un jaunumiem par norisēm Bauskas Kultūras centrā aicinām sekot līdzi ierakstiem sociālās platformas “Facebook” lapā“Instagram” profilā, kā arī mājaslapā www.kultura.bauska.lv.

Pasākumu apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Ziņa publicēta 2023. gada 28. aprīlī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*