Marts Bauskas Kultūras centrā

Martā Bauskas Kultūras centrā ar jubilejas koncertu viesosies muzikālā apvienība “Raxtu Raxti” un grupa “Otra Puse”, bet uz viesizrādi baušķeniekus gaidīs Liepājas teātra aktieri. Tāpat, Dziesmu un deju svētkus gaidās, uz koncertiem aicinās deju kolektīvi un kori. Vairāk par citiem šomēnes gaidāmajiem pasākumiem lasi apkopojumā!

4. martā plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā notiks viens no muzikālās apvienības “Raxtu Raxti” 10 gadu jubilejas tūres koncertiem. Koncertā izskanēs gan “Raxtu Raxti” zināmākās kompozīcijas, kuras klausītāji ir iemīļojuši kopš grupas darbības pirmsākumiem, gan arī pavisam jauni skaņdarbi no grupas jaunā albuma “Vidū Saule”. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT)

Iesildoties gaidāmajai skatei, 5. martā plkst. 17:00 Bauskas Kultūras centrā koncertā “Ceļā uz deju svētkiem” satiksies četri Bauskas deju kolektīvi – vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mēmele”, tautas deju ansamblis “Jandāls”, TDA “Jandāls” studija un jauniešu deju kolektīvs “Mēmelīte”. (Ieeja bez maksas)

7. martā plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā notiks muzikāls uzvedums ģimenēm “Sapņu lēciens!”, kurā animācijas filmas “Ķepu patruļa” jautrie suņi aicinās un iedvesmos skatītājus paveikt labus darbus. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT)

9. martā plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā viesosies Liepājas teātris, piedāvājot skatītājiem noskatīties izrādi “Vilki” Toma Treiņa režijā. Lugu īpaši Liepājas teātrim sarakstījusi dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce, kura par darbu tika nominēta arī “Spēlmaņu nakts” balvai kategorijā “Gada jaundarbs dramaturģijā”. “Vilki” ir stāsts par ģimeni, kurai, saskaroties ar neplānotiem sarežģījumiem, nākas dziļi un patiesi izvērtēt savstarpējās attiecības, skarot arvien dziļākas tēmas, kuras vienmēr tikušas noklusētas un nekad nav risinātas. Stāstā spilgti atklājas, ka iekšējās bailes mīt arī pat ļoti vīrišķīgos varoņos, un reizēm tieši šīs bailes un izmisīgā vēlme dzīvot labāk traucē ieraudzīt patieso situāciju. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT)

11. martā plkst. 17:00 Bauskas Kultūras centrā izskanēs koru mūzikas koncerts “Dzen mūs salapot, Saule!”. Koncertā piedalīsies jauktais koris “Medera” (diriģente Gunta Vāvere), jauktais koris “Balti” (diriģente Maija Branka), jauktais koris “Vilce” un “Sidrabe” (diriģenti Farhads Stade un Guntis Pavilons) un jauktais koris “Mežotne” (diriģente Mārīte Jonkus). (Ieeja bez maksas)

Šogad grupa “Otra Puse” turpina svinēt savu 30 gadu pastāvēšanas jubileju, atzīmējot to ar koncertiem visā Latvijā. 18. martā plkst. 19:00 viens no koncertiem tiks izdziedāts arī Bauskas Kultūras centrā. Klausītāji tiks iepriecināti ar visu laiku labākajām dziesmām, kas raksturo grupas darbību trīsdesmit gadu garumā: “Vēstules”, “Ieskaties”, “Nakts vai Rīts”, “Savādā”, “Pēc lietus”, “Uzzīmē mani”, “Rīga” u.c. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT)

25. martā plkst. 14:00 pie represēto piemiņas ansambļa Brīvības bulvārī tiks aizvadīts atceres mirklis, pieminot 1949. gadā deportētos Latvijas iedzīvotājus. Visas dienas garumā iedzīvotāji aicināti atminēties traģiskos notikumus, pie piemiņas ansambļa noliekot svecītes uz ziedus.

Iezīmējot vēsturiskos notikumus, no 14. līdz 28. martam Bauskas Kultūras centrā tiks izlikta fonda “Sibīrijas bērni” ceļojošā izstāde “1949. gada 25. martā uz Sibīriju aizvesto bērnu atmiņas”. Izstādē iekļauti arī Bauskas novada iedzīvotāju atmiņu stāsti. (Ieeja bez maksas)

Līdz 18. martam Bauskas Kultūras centra foajē iekārtota Daces Okolovskas gleznu izstāde “Dabas pieskāriens aplim”, taču Izstāžu zālē šobrīd apskatāma tautas fotostudijas “Bauska” dalībnieka Māra Kreitenberga fotogrāfiju izstāde “Satikšanās”. Izstādes bez maksas apskatāmas Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laikā – darba dienās no plkst. 09:00 līdz plkst. 18:00, sestdienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00. Tāpat izstādes iespējams aplūkot pirms vai pēc pasākumiem.

Biļetes uz maksas norisēm iegādājies visās “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un tiešsaistē: ŠEIT

Aktualitātēm un jaunumiem par norisēm Bauskas Kultūras centrā aicinām sekot līdzi ierakstiem sociālās platformas “Facebook” lapā“Instagram” profilā, kā arī mājaslapā www.kultura.bauska.lv.

Ziņa publicēta 2023. gada 28. februārī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*