ATCELTS: “Nerātnā vasaras nakts Bauskā” – ar draiskiem jokiem, dziesmām un dančiem

Bauskas Pilskalna parka estrādē 26.jūnijā plkst. 21.00 notiks koncertuzvedums “Nerātnās vasaras nakts”.

Laikā, kad vasaras pilnbrieda naktis ir tik reibinošas, pie skatītājiem Bauskā ar dziesmām, temperamentīgiem dančiem un draiskiem jokiem nāk koncertuzvedums “Nerātnā vasaras nakts”.

Dēvējot to par “šīsvasaras karstāko un kaislīgāko notikumu” Latvijas brīvdabas estrādēs, tā veidotāji – Producentu grupa 7 aicina ikvienu atvērties dinamiskajam dzīvības spēkam un priekam, kas mīt mūsos. Un tas pārpārēm sastopams gan draiskajās latvju dainās un ticējumos, gan jestrajās 80-to gadu joku dziesmās. Viss, lai lustinātu un kustinātu publiku, liekot atcerēties gan savas, gan citu jaunības dēkas un grēkus. Lai pamācītu citus un pasmietos par sevi! 

“Ar šo koncertuzvedumu gribam noraut nost to ārišķības plīvuru, kas prevelē mūsu sabiedrībā,” skaidro režisors Valdis Pavlovskis. “Mantu kults, karjera, labs darbs un tikai tad attiecības, un bērni, vispār sazin kad un vai varēs. Vasaras naktis ir tik īsas un tās nav domātas gulēšanai ne veciem, ne jauniem, kad pļavu reibinošā smarža, sienāžu sisināšana un “lakstugaiļu“ kaislīgie treļļi liek sirdij apmest kūleni un mīlēt. Esiet vienkāršāki, patiesāki un ļaujieties sirds patikšanai viens otram, ļaujieties jokiem, dzīvespriekam un mīlestībai.”

Koncertuzvedumā dzīvā orķestra pavadījumā skanēs savulaik populāri joku hīti no R.Paula, I.Vīgnera daiļrades,  dziesmas no  “Ornamenta”, E.Liepiņa repertuāra un tautasdziesmu apdares, bet to caurvīs nerātnās latvju dainas, ticējumi un apdziedāšanās.

„Nerātnās vasaras nakts” veidotāji aicina droši nākt visai ģimenei un atzīmē, ka nerātnās dainas un joki būs gaumes robežās, jo mūsu senči atraduši visam brīnišķīgi tēlainu noskaņu valodu, ļaujot katram pašam rosināt iztēli. Puišu un meitu attiecības vieglā draiskulības mērcē tiks izspēlētas dziesmu, deju valodā un aktieru saspēlē dažādos tēlos. Visos laikos ir bijuši gan kautrīgie, gan kārie tipāži un viņu piedzīvojumi nes sev līdzi pārpratumus un jautrību.

Koncertuzveduma piedalās aktieri Mārtiņš Brūveris, Ieva Pļavniece, Artis Robežnieks, Kārlis Reijers, dziedātāji Anmary, Rūta Dūduma, Atis Auzāns un Nerātnais orķestris. Koncertuzveduma režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece – Ilze Kaša, muzikālais aranžētājs – Atis Auzāns.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas „Biļešu paradīzē”. Pirmajām 500 biļetēm – īpaša cena – 10 EUR, vēlāk biļetes maksās 12 EUR, bet izrādes dienā – 15 EUR.

Pirkt biļeti
Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*