Notikumu pagalms “Pulsēta” kļuvis par iemīļotu kultūras vietu

Bauskas Kultūras centra komandas radītais projekts šovasar jau aizvadījis septiņus apmeklētus pasākumus trijās nedēļas nogalēs. Dažādu žanru norises baušķenieki un pilsētas viesi vērtē atzinīgi – šajā neierastajā laikā kultūra Bauskā pulsē!

Līdz šim “Pulsēta” ir nosvinējusi satikšanās prieku vairākos krāšņos koncertos – pieredzot pirmo publisko pasākumu pēc vairāku mēnešu pauzes kopā ar grupas “Astro`n`out” dalībniekiem, dziedot līdzi Ainara Virgas un Ulda Marhilēviča populārajām dziesmām, izdejojot humorroka grupas “Pirmais kurss” atpazīstamākās melodijas, piedzīvojot Pētera Upelnieka un Egona Kronberga noskaņu koncertu, kā arī piedaloties Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura koncertstāstā. Mūzikas programma tika dažādota ar dokumentālās filmas “Apskrien Latviju” seansu un erudīcijas spēli komandām “Cietie rieksti”.

Šonedēļ notikumu pagalms plaši vērs durvis mākslinieka Mārtiņa Ruska, improvizācijas teātra “D I V A S” un mūziķes Lindas Leen talantu cienītājiem. Līdz šim “Pulsēta” izziņojusi vēl trīs notikumus – no 23. līdz 25. jūlijam uz skatuves kāps stāvizrāžu trupa “Comedy Latvia”, pašmāju mūzikas apvienība “Triānas parks” un Vara Klausītāja dibinātais “Zīmējumu teātris” bērniem.

Šobrīd biļetes vēl ir pieejamas uz visiem pasākumiem, taču organizatori aicina biļešu iegādi neatlikt uz vēlāku laiku, bet gan tās iegādāties savlaicīgi, jo norises vietā apmeklētāju skaits ir ierobežots. Arī interese par izsludināto papildkoncetu biļetēm ir liela. Atsaucoties uz valstī izsludināto pulcēšanās ierobežojumu noteikumiem, notikumu pagalma “Pulsēta” teritorijā drīkst atrasties vien 70 apmeklētāji.

Pagalmā līdztekus koncertiem un citām kultūras norisēm ceturtdienu, piektdienu un sestdienu vakaros nemainīgi darbojas kafejnīca. Patīkamākam vakaram uz vietas var iegādāties ne vien atspirdzinājumus, bet arī uzkodas un dažādu garšu Crêpe pankūkas. Pasākumu rīkotāji aicina apmeklētājus būt saprotošiem un savus dzērienus, kā arī ēdienus, pasākuma teritorijā neienest.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*