Atklāta jauna vasaras kultūras vieta Bauskā – notikumu pagalms “Pulsēta”

Pirmo reizi notikumu pagalms “Pulsēta” vārtus apmeklētājiem vērs 27. jūnijā, lai priecētu Bauskas iedzīvotājus ar daudzveidīgām kultūras pasākumu norisēm siltos vasaras vakaros pašā pilsētas sirdī – Bauskas Kultūras centra pagalmā, Kalna ielā 18.

“Iestājoties vasarai, vēlamies radīt vietu Bauskā, kur vasarā pulsē dzīvība – uzstājas latviešu mūziķi, noris brīvdabas kino vakari un citi kultūras, mākslas pasākumi,” stāsta Bauskas Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš.

Visas vasaras garumā katru ceturtdienas, piektdienas un sestdienas vakaru apmeklētājus priecēs daudzpusīga kultūras programma, kas būs saistoša ikvienai vecuma grupai. Ceturtdienās notiks mierpilni kino vakari, aizrautīgu un uzjautrinošu izrāžu vakari, kā arī citas gaidītas norises un tikšanās. Savukārt piektdienās un sestdienās plānoti muzikālie vakari, kur būs iespēja pieredzēt gan liriskas, gan spēcīgas performances.

Notikumu pagalma atklāšanā, 27. jūnijā duetā uzstāsies populārās pašmāju grupas “Astro`n`out” soliste Māra Upmane – Holšteine ar grupas ģitāristu Juri Kalnišu. Šie divi profesionālie un spilgtie mūziķi akustiskā koncertā atsauks atmiņā sen pasākumos nejustu klātesamības elpu, izpildot populāras melodijas. Apmeklētājiem, atrodoties ekskluzīvi tuvu māksliniekiem, akustiskās ģitāras stīgu skaņas radīs pagalmā vēl nebijušu noskaņu.

2.jūlijā tiks demonstrēta dokumentālā filma “Apskrien Latviju”. Filmas stāsts ir ne vien par rūdītu maratonistu, bet arī par puisi no Alūksnes – Dinu Vecānu, kurš ir gatavs pārbaudīt savu gribasspēku un cilvēka spēju robežas. Nākamās dienas vakarā, 3. jūlijā, ar publikai zināmām un mīļām dziesmām uzstāsies Liepājas brāļi  – Ainars Virga un Uldis Marhilēvičs. Savukārt 4. jūlijā grupa “Pirmais kurss” pieskandinās notikumu pagalmu ar enerģisku humorroku.

Jaunizveidotajā kultūrvietā pasākumus varēs baudīt trīs stundas, no plkst. 20.00 līdz plkst. 23.00, kur būs pieejama kafejnīca, kas piedāvās uzkodas un atspirdzinošus dzērienus patīkamākam vakaram. Tāpat apmeklētāju ērtībai tiks izvietoti galdiņi un atpūtas stūrīši pagalma platības pieļaujamam apmeklētāju skaitam, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un drošības noteikumus.

Pasākumu rīkotāji aicina biļetes iegādāties laicīgi, jo to skaits ir ierobežots. Katrs apmeklētājs, neatkarīgi no vecuma, ir viens no 70 maksimāli iespējamajiem dalībniekiem pasākuma teritorijā, kas nozīmē to, ka neatkarīgi no vecuma, katram apmeklētājam jāiegādājas biļete par pilnu cenu. Biļetes uz pasākumiem būs pieejamas Bauskas Kultūras centra kasē, “Biļešu paradīze” kasēs un tiešsaistē (www.bilesuparadize.lv).

Dzīves ātrums un informācijas telpa ap mums pulsē tik strauji, ka reizēm ir nepieciešams apstādināt laiku, sajust un baudīt – Bauskas Kultūras centra radošā komanda ir pārliecināta, ka šī ir vieta, kur to piepildīt.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*