Novecento | Koncertizrāde ar Vestardu Šimkus

Pirkt biļeti

Tas pats pasaulslavenais itāļu rakstnieks un diplomētais filosofs Alesandro Bariko (1958), kurš pēta stikla pilis, zīdu un Homēru, jaunībā daudz domājis par mūziku un pat rakstījis grāmatas par to. Bariko ir erudīts un arī pietiekami provokatīvs, pat drusku kašķīgs cilvēks. Viņam patīk prātulu mežģīnes un aplūkojamā objekta attīrīšana no triviāliem pieņēmumiem.

Koncertizrādē Novecento režisors Dmitrijs Petrenko aicina ieskatīties sevī, lapojot itāļu meistara garstāstu monologa formā Novecento (“Tūkstošdeviņsimt”). Grāmatā rodams stāsts par neparasta mūziķa likteni, kurš izaudzis uz kuģa, nekad no tā nenokāpjot uz sauszemes. Viņš spēlē klavieres tā, kā neviens pirms viņa to nav darījis. Cilvēki no visas pasaules meklē iespēju dzirdēt šo klavierspēles ģēniju, bet, lai klausītos viņa spēlē, ir jādodas ceļojumā pāri okeānam. Mūziķa – pianista lomā iejutīsies mūsu izcilais pianists Vestards Šimkus, kurš koncertizrādes laikā atskaņos paša komponētus skaņdarbus un improvizācijas. Stāstītājs būs Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kristaps Ķeselis.

Vestards Šimkus – klavieres
Dmitrijs Petrenko – režija
Kristaps Ķeselis – aktieris
Mārtiņš Feldmanis – gaismu režija
Mārtiņš Ķirsis – skaņu režija

Biļešu cena – 10, 12, 15 un 18 eiro. Biļetes iespējams iegādāties Bauskas Kultūras centra kasē, “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā, kā arī internetā – http://bilesuparadize.lv/lv/events/event/58139
Pensionāriem, uzrādot apliecību, 30% atlaide.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*