• Jaunumi
  • %s
  • AKTUALIZĒTS / Oktobra norises Bauskas Kultūras centrā

AKTUALIZĒTS / Oktobra norises Bauskas Kultūras centrā

Oktobrī Bauskas Kultūras centrā paslēpies no rudens drēgnuma, kas biezos toņos sāk iekrāsot lapas koku zaros, klausoties Valtera Krauzes stāstus, baudot jaunāko latviešu kino vai apmeklējot kādu no gaidāmajām teātra izrādēm.

1. oktobrī plkst. 15:00 Bauskas Centrālā bibliotēka aicina uz pasākumu “Artūra Skrastiņa Spogulija” – sarunu ar Dailes teātra aktieri Artūru Skrastiņu un grāmatas “Artūra Skrastiņa Spogulija” autori Līviju Dūmiņu. Ieeja pasākumā bez maksas.

9. oktobrī plkst. 18:00 ar Valtera Krauzes radošo autorvakaru atklāsim šī rudens iekštelpu koncertsezonu. Šajā vakarā ar muzikālajām ilustrācijām Valtera stāstus papildinās pianists Juris Kristons.

10. oktobrī plkst. 11:00 uz lielā ekrāna tiks demonstrēta daudzsēriju vēsturiskās filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” 1. un 2. sērija.

14. oktobrī plkst. 19:00 ar izrādi “Nākošpavasar” (režisors Toms Treinis) Bauskas Kultūras centrā viesosies Valmieras Drāmas teātris.

17. oktobrī plkst. 11:00 sāc savu rītu ar kino, apmeklējot daudzsēriju vēsturiskās filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” 3. un 4. sērijas seansu.

Ņemot vērā valdības lēmumu no 21. oktobra līdz 14. novembrim ieviest stingrākus pulcēšanās ierobežojumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, visi šajā periodā plānotie pasākumi tiek atcelti vai pārcelti uz nenoteiktu laiku.

24. oktobrī plkst. 11:00 būs skatāms daudzsēriju vēsturiskās filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” noslēgums – 5. un 6. sērija. / PĀRCELTS UZ NENOTEIKTU LAIKU

30. oktobrī plkst. 17:00 atzīmē oktobra izskaņas nedēļas nogali kopā ar Zani Daudziņu un brieduma komēdiju stand-up stilā “Sieviete kā konfekte” (režisors Juris Rijnieks). / ATCELTS

Biļetes uz visām norisēm iespējams iegādāties ikvienā “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietā un tiešsaistē.

Informējam, ka Bauskas Kultūras centra biļešu kase līdz 15. novembrim būs slēgta.

Atgādinām, ka, ņemot vērā aktuālos MK noteikumus, pasākumus iespējams apmeklēt tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātu. Šis noteikums attiecas arī uz bērniem. Pie pasākuma ieejas, līdz ar zaļo sertifikātu, apmeklētājam ir jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase). Norises laikā ikvienam jālieto mutes un deguna aizsegs.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*