Pagalms “Pulsēta” izsludina sezonas izskaņas norises

Sagaidot notikumu pagalma “Pulsēta” otrās sezonas izskaņu, Bauskas Kultūras centrs izsludina noslēdzošos pagalma norišu programmas notikumus – grupas “Carnival Youth” koncertu, apvienības “Comedy Latvia” stand-up komēdijas vakaru, kā arī grupas “Otra Puse” koncertu.

5. augustā uz notikumu pagalma skatuves kāps viena no veiksmīgākajām jaunās paaudzes grupām Baltijā –  latviešu indī grupa “Carnival Youth” -, kuru mūzikā klausāms aizraujošu melodiju sajaukums ar svaigas rokmūzikas enerģiju.

6. augustā ar jauniem jokiem un jaunu sastāvu Bauskā atgriezīsies stand-up apvienība “Comedy Latvia”. Ar aktualitātēm, melno humoru un īpaši asprātīgiem stāstiem no dzīves dalīsies trīs no pieredzējušākajiem Latvijas komiķiem: Jānis Kreičmanis, Aleksandrs Guzenko un Kalvis Troska.

7. augustā savu klausītāju iemīļotas un līdzi dziedamas dziesmas, kā arī kompozīcijas no nākamajā gadā gaidāmā albuma izpildīs grupa “Otra Puse”.

Jau otro gadu ar plašu un daudzveidīgu programmu dažādām gaumēm vārtus ver viesmīlīgais notikumu pagalms “Pulsēta”, kas iekārtots Bauskas Kultūras centra pagalmā, Kalna ielā 18. Līdz šim tajā aizvadītas jau septiņas muzikālas norises. Pagalma mājīgo atmosfēru apmeklētājiem ir iespēja baudīt trīs stundas. Ieeja no plkst. 20:00, koncerta sākums plkst. 21:00. Kultūrvieta apmeklētājiem atvērta līdz plkst. 23:00. Pagalmā darbojas kafejnīca, viesu ērtībai izvietoti galdiņi un iekārtoti atpūtas stūrīši.

Biļetes uz gaidāmajām norisēm pasākuma rīkotāji aicina iegādāties laicīgi, jo to skaits ir ierobežots. Katrs apmeklētājs ir viens no 100 maksimāli iespējamajiem dalībniekiem pasākuma teritorijā, kas nozīmē to, ka katram apmeklētājam uz pasākumiem jāiegādājas biļete par pilnu cenu. Bērniem līdz 11 gadu vecumam, neaizņemot papildus sēdvietu, ieeja ir bez maksas. Biļetes uz pasākumiem pieejamas Bauskas Kultūras centra kasē, kā arī visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē.

Ņemot vērā aktuālos MK noteikumus Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, pasākumu var apmeklēt vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, kā arī personas ar negatīvu Covid-19 testu. Pie ieejas pasākuma teritorijā ikvienam būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un lejupielādēts zaļais sertifikāts – pierādījums tam, ka pasākuma apmeklētājs ir vakcinējies vai pēdējā pusgada laikā pārslimojis Covid-19. Ja apmeklētājs nav nedz vakcinējies, nedz pārslimojis Covid-19, pasākumu iespējams apmeklēt ar negatīvu Covid-19 testu, kas veikts pēdējo 48 stundu laikā – arī to uz noteikto laiku kā sertifikātu iespējams lejupielādēt vietnē https://covid19sertifikats.lv/. Šis noteikums attiecas arī uz bērniem, kas sasnieguši 12 gadu vecumu un drīkst vakcinēties.

Aktuālajai informācijai par notikumu pagalma “Pulsēta” norisēm aicinām sekot līdzi notikumu pagalma sociālajās platformās “facebook” un “instagram”.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*