Pavadīti jau astotie “Annas danči”

Bauskas Pilskalna parka estrādē 27. jūlijā jau astoto reizi norisinājās Senioru deju festivāls “Annas danči”, kur uzstājās 11 deju kolektīvi no visas Latvijas.

Kā jau Senioru deju festivālā ierasts, arī šogad „Annas danči” apmeklētājus un dalībniekus priecēja silts laiks – saules apspīdēts noritēja gājiens un pats koncerts, brīžiem gan nolīstot atsvaidzinošam lietum.

Šogad festivālā piedalījās 11 deju kolektīvi – Bauskas Kultūras centra senioru deju kopa “Vēlreiz”, “Kamenes” no Iecavas, “Garrozes” un “Čaukstenes” no Ozolnieku novada, “Astras” no Ogres, “Gaujmalietes” no Carnikavas, “Madaras” no Lielauces, “Magnolijas” no Rundāles, “Virši zied” no Sesavas, “Vijas” no Ikšķiles un Bauskas Kultūras centra Senioru deju kolektīvs “SenBiguļi”.

Lolita no deju kopas “Gaujmalietes” teic, ka viņai Bauska nav sveša, jo festivālā viesojas jau trešo gadu: “Šeit ir jauki, ļoti patīkama atmosfēra. Skatītājus gan gribētos redzēt vairāk, bet galvenais pašiem izbaudīt šo skaisto pasākumu.”

Līdzīgās domās ir Violeta no deju kopas “Garrozes”: “Mums patīk ciemos, patīk, ka mūs paaicina, šeit jūtamies mīļi gaidītas. Šogad ir izteikti skaista horeogrāfija, deju secība. Arī organizatoriski jautājumi ir piedomāti – priecājamies, ka ir vieta transportlīdzekļiem, gardas pusdienas, arī brīvi pieejams ūdens.”

“Annas danču” laikā sirsnība bija jaušama gan godinot jauno pāri, kas kāzu dienā bija izvēlējies apmeklēt Bauskas Pilskalna parku, gan Annas vārda īpašnieces skatītāju rindās un dejotāju pulkā.

Feņa, Ausma un Jausma no deju kopas “Vēlreiz” ir priecīgas par aizvadīto festivālu: “Viss noritēja brīnišķīgi, arī lietus netraucēja, jo tas nāca kā svētība. Esam dejojušas daudz lielākā lietū, kad no skatuves nogājām izmirkušas līdz vīlēm.” Dāmas stāsta, ka pēc “Annas dančiem” ilga atpūta negaidot, augustā jādodas uz Alsungu un Ikšķili, bet septembrī sāksies jaunā deju sezona.

“Manuprāt, šis gads festivālam ir īpaši izdevies. Arī šogad uzstājās jauni kolektīvi kā, piemēram, “SenBiguļi”, kuri nu būs nogaršojoši pasākumu un, visticamāk, dejos pie mums arī turpmāk. Žēl, ka Lietuvas dejotāji šogad netika, viņi pat bija iemācījušies dejas,” stāsta pasākuma organizatore Inese Smilškalne, piebilstot, ka pavisam drīz sāksies jaunā sezona ar koncertu Salaspils botāniskajā dārzā.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*