“Pulsēta” papildina programmu ar muzikāliem vakariem dažādām gaumēm

Lai notikumu pagalmā “Pulsēta” būtu iespēja paviesoties ciemiņiem ar visdažādākajām mūzikas gaumēm, Bauskas Kultūras centrs notikumu pagalma norišu programmu papildina ar pieciem muzikāliem vakariem vasaras noskaņu variācijai, kuros būs dzirdams Jānis Moisejs, apvienība “Rumbas Kvartets”, grupa “Klaidonis”, grupas “Tev tuvumā” koncertprogramma “Esi man tā” un grupa “Tranzīts”.

25. jūlijā uz koncertu savus klausītājus aicinās populārais šlāgermūzikas izpildītājs Jānis Moisejs, kas pērnā gada dziesmu aptaujā “Latvijas Sirdsdziesma” uzvaras laurus plūca ar kompozīciju “Mēnestiņš”.

28. jūlijā, popularizējot dzīvo instrumentu mūzikas skanējumu, urbānā pagalma mūrus ar vecajām, labajām ziņģēm un galda dziesmām pierībinās apvienība “Rumbas Kvartets”, bet 30. jūlijā visus kantrī mūzikas fanus uz koncertu gaidīs pašmāju grupa “Klaidonis”. Senioru ieejas biļetēm uz 25., 28., un 30. jūlija koncertiem, uzrādot pensionāra apliecību, tiks piemērota atlaide – tās maksās tikai 10 eiro par vienu vakaru. 

31. jūlijā ar šī gada jubilāra, komponista Imanta Kalniņa, kā arī Aivara Hermaņa, Valta Pūces un Jāņa Lūsēna skaistāko sajūtu dziesmu programmu “Esi man tā” klausītājiem tiks piedāvāta iespēja sajust Imantdienu noskaņas tepat Bauskas vecpilsētas sirdī kopā ar grupu “Tev tuvumā”.

Taču 4. augusta trešdienas vakarā uz skatuves kāps leģendām apvītā grupa “Tranzīts”, aicinot visus koncerta apmeklētājus nodoties nostalģiskām atmiņām par pagājušā gadsimta deviņdesmitajiem gadiem un jaunības dienu diskotēkām.

Jau otro gadu ar plašu un daudzveidīgu programmu dažādām gaumēm vārtus ver viesmīlīgais notikumu pagalms “Pulsēta”, kas iekārtots Bauskas Kultūras centra pagalmā, Kalna ielā 18. Pagalma mājīgo atmosfēru apmeklētājiem ir iespēja baudīt trīs stundas. Pagalmā darbojas kafejnīca, viesu ērtībai izvietoti galdiņi un iekārtoti atpūtas stūrīši.

Biļetes uz gaidāmajām norisēm pasākuma rīkotāji aicina iegādāties laicīgi, jo to skaits ir ierobežots. Katrs apmeklētājs ir viens no 100 maksimāli iespējamajiem dalībniekiem pasākuma teritorijā, kas nozīmē to, ka katram apmeklētājam uz pasākumiem jāiegādājas biļete par pilnu cenu. Bērniem līdz 11 gadu vecumam, neaizņemot papildus sēdvietu, ieeja ir bez maksas. Biļetes uz pasākumiem pieejamas Bauskas Kultūras centra kasē, kā arī visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē.

Ņemot vērā aktuālos MK noteikumus Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, pasākumu var apmeklēt vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, kā arī personas ar negatīvu Covid-19 testu. Pie ieejas pasākuma teritorijā ikvienam būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un lejupielādēts zaļais sertifikāts – pierādījums tam, ka pasākuma apmeklētājs ir vakcinējies vai pēdējā pusgada laikā pārslimojis Covid-19. Ja apmeklētājs nav nedz vakcinējies, nedz pārslimojis Covid-19, pasākumu iespējams apmeklēt ar negatīvu Covid-19 testu, kas veikts pēdējo 48 stundu laikā – arī to uz noteikto laiku kā sertifikātu iespējams lejupielādēt vietnē https://covid19sertifikats.lv/. Šis noteikums attiecas arī uz bērniem, kas sasnieguši 12 gadu vecumu un drīkst vakcinēties.

Aktuālajai informācijai par notikumu pagalma “Pulsēta” norisēm aicinām sekot līdzi notikumu pagalma sociālajās platformās “facebook” un “instagram”.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*