Radošā apvienība “Teātris un ES” aicina uz izrādi “Dzeltenā zemūdene”

23. oktobrī plkst. 12:00 Bausas Kultūras centrā radošā apvienība “Teātris un ES” aicina uz jautru izrādi bērniem un vecākiem “Dzeltenā zemūdene” (režisors Armands Ekštets). Izrādes ilgums – 50 minūtes.

Trīs draugi – Bullis, Kaza un Auns šo dienu ir nolēmuši uzsākt ar jauno datorspēli “Dzeltenā zemūdene”. Katrs ir ieņēmis savu vietu slēpnī, dzinēji ir iedarbināti un īstā cīņa starp zemūdenēm tūlīt sāksies, bet tavu nelaimi – ir pazudis INTERNETS! Ko darīt? Lugas varoņi ir izmisumā! Skaidrs ir viens – dzīve ir apstājusies. Tik ļoti viņiem šobrīd ir nepieciešams kāds piedzīvojums, ass stāsta pavērsiens vai galvu reibinošs notikums! Un tad, pēkšņi vienam no draugiem rodas lieliska ideja, tikai, lai to realizētu, nepieciešams kaut kas īpašs… Kas tas ir? To uzzināsiet, ja atnāksiet uz izrādi vecākiem un bērniem – “Dzeltenā zemūdene”!

Izrādes varoņi kopā ar bērniem atklās brīnumaino piedzīvojumu pasauli, kurā iztēlei, fantāzijai un trakām idejām nav robežu. Izrādes mērķis ir mudināt bērnus un vecākus mazāk laika pavadīt pie viedierīcēm, vairāk saklausīt, iegūt jaunus draugus, apgūt jaunas prasmes, attīstīt uzmanību un radošo domāšanu, kā arī pilnvērtīgi un neaizmirstami pavadīt brīvo laiku.

Biļešu cena – 8, 9 un 10 EUR. Biļetes iegādājies visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

Izrādes “Dzeltenā zemūdene” varoņi ir iedziedājuši arī jauku dziesmiņu “Draugu dziesma”, kuru mazie skatītāji var klausīties un dziedāt KARAOKE! Izrādes varoņi būs pavisam priecīgi un pateicīgi, ja bērni kopā ar vecākiem pirms izrādes apmeklējuma iemācītos dziesmas piedziedājumu, lai izrādes dienā, to nodziedātu kopā! Dziesma ir atrodama apvienība “YouTube” kanālā: ŠEIT.

Pasākumu organizē: radošā apvienība “Teātris un ES” (teatrisunes@gmail.com vai 20284299)

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*