Gaidāma Bauskas novada amatierteātru skate

Bauskas novada amatierteātru skate notiks 2017. gada 25. novembrī Īslīces kultūras namā un 26. novembrī Bauskas Kultūras centrā.

Skatē piedalīsies Bauskas Tautas teātris ar uzvedumu, kas nesen piedzīvoja pirmizrādi – “Ērika”, Jaunsaules amatierteātris “Laucis” ar izrādi “Tu tikai atgriezies”, Uzvaras amatierteātris ar uzvedumu “Astoņas mīlošas sievietes”, amatierteātris “Vecsaule” ar izrādi “Apvienosimies”, Iecavas kultūras nama amatierteātris “Artis” ar romantisko komēdiju “Mēmais bruņinieks”, Codes pagasta amatierteātris “Spēlētprieks” ar uzvedumu “Godīgi un izdevīgi, ērti un interesanti” un Īslīces kultūras nama amatierteātris “Dadži” ar runča piedzīvojumiem izrādē “Kaķīša dzirnavas”. Pirmo reizi novada amatierteātru skatē sevi pieteiks Īslīces bērnu un jauniešu teātra studija, kas izspēlēs izrādi “Raganiņu klapatas”, bet pēc ilgāka pārtraukuma skatē sniegumu žūrijas vērtējumam nodos arī dalībnieks no Mežotnes pagasta – amatierteātris “Kājām gaisā” ar uzvedumu “Vecāsmātes dzimšanas diena”.

Mūspuses amatierteātru sniegumu vērtēs divas cienījamas teātra režisores un pedagoģes – Aina Matīsa un Anna Eižvertiņa. Amatierteātri tiks vērtēti pēc vienotas sistēmas atbilstoši šādiem kritērijiem – literārā materiāla izvēle, režisora un aktieru darbs, audiovizuālais noformējums un izrādes koptēls. Katru kritēriju žūrija vērtēs pēc desmit ballu skalas, līdz ar to viens žūrijas loceklis katram iestudējumam maksimāli var piešķirt 50 punktus. Atbilstoši iegūtajam punktu skaitam katram amatierteātrim tiks piešķirta kvalitātes pakāpe un diploms.

Aicinām 25. un 26. novembrī doties uz Bauskas Kultūras centru un Īslīces kultūras namu, lai atbalstītu mūspuses amatierteātrus!

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*