Satiksmes ierobežojumi 9. septembrī Bauskas vecpilsētā

Informējam autovadītājus, ka ZEMGALES DIŽTIRGUS un Bauskas vecpilsētas CIERES dēļ šajā nedēļas nogalē Bauskas vecpilsētā būs noteikti satiksmes ierobežojumi.

No 8. septembra plkst. 22:00 līdz 10. septembra plkst. 24:00 auto novietošanai slēgta stāvvieta pie Bauskas Rātslaukuma.

No 9. septembra plkst. 07:00 līdz plkst. 24:00 satiksmei būs slēgts Rīgas ielas posms no Pasta līdz Kalna ielai un Pasta ielas posms no Plūdoņa līdz Rīgas ielai. No plkst. 14:00 līdz plkst. 24:00 slēgta Dambja iela, Rūpniecības iela, Katoļu iela, Strautnieku iela, Smilšu iela, Baznīcas ielas posms no Rūpniecības līdz Rīgas ielai, Rīgas ielas posms no Kalna ielas līdz Dambja ielai, Plūdoņa ielas posms no Dambja ielas līdz Kalna ielai un posms no Kalna ielas līdz Slimnīcas ielai, Saules ielas posms no Plūdoņa ielas līdz Rīgas ielai, Kalēju ielas posms no Rūpniecības ielas līdz Baznīcas ielai, posms no Baznīcas ielas līdz Kalna ielai un posms no Plūdoņa ielas līdz Rīgas ielai. Iebraukšana un izbraukšana būs atļauta slēgtajām ielām pieguļošo ēku iedzīvotājiem.

Minētajos posmos lūdzam nenovietot automašīnas stāvēšanai uz ielām – spēkratus iedzīvotājiem iespēju robežās aicinām atstāt savos pagalmos.

Pilsētas iedzīvotājus uz norisi aicinām doties ar kājām.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Uz tikšanos svētkos!

Ziņa publicēta 2023. gada 6. septembrī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*