Senioru deju festivālā cildinās Annas

Bauskas Pilskalna parka estrādē 27. jūlijā plkst. 16.00 norisināsies jau astotais Senioru deju festivāls “Annas danči”, kurā piedalīsies 11 deju kolektīvi.

Šis ir jau astotais Senioru deju festivāla gads, kad Bauskā pulcēsies košie dejotāji, lai izpildītu elegantās Eiropas dejas. Šogad skatītājus priecēs Bauskas Kultūras centra senioru deju kopa “Vēlreiz”, “Kamenes” no Iecavas, “Garrozes” un “Čaukstenes” no Ozolnieku novada, “Astras” no Ogres, “Gaujmalietes” no Carnikavas, “Madaras” no Lielauces, “Magnolijas” no Rundāles, kā arī “Virši zied” no Sesavas. Pirmo reizi festivālā uzstāsies arī “Vijas” no Ikšķiles un Bauskas Kultūras centra Senioru deju kolektīvs “SenBiguļi”.

“Programmā gaidāmi vairāki jauninājumi – šogad pie mums viesosies tautas deju kolektīvs “SenBiguļi”, arī gājiens nevedīs gar Bauskas pili, jo dejotāji uz skatuvi dosies no visām Pilskalna parka taciņām,” stāsta “Annas danču”  organizatore, Bauskas Kultūras centra senioru deju kopas “Vēlreiz” vadītāja Inese Smilškalne.

Šajā festivāla gadā īpaši cildinās Annas dienu – tiks apspēlētas tradīcijas un pašas vārda īpašnieces. Tāpat par godu Senioru deju festivālam kolektīvi apguvuši jaunas dejas. Inese Smilškalne stāsta, ka jauna iedvesma gūta seminārā Vācijā, tomēr būs iespējams vērot jau iemīļotas dejas, kas iecienītas šo astoņu gadu laikā. Festivāla organizatore sola, ka programma būs interesanta un to papildinās skaista mūzika.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*