Senioru kolektīvi sadziedāsies koncertā “Mīlestības jūra”

24. februārī plkst. 14:00 Bauskas Kultūras centrā izskanēs sirsnīgs senioru kora “Sarma” (diriģente Daina Ārmane) koncerts “Mīlestības jūra”.

“Katru gadu februāra mēnesī senioru koris “Sarma” aicina mūsu dziesmu draugus sadziedāties Bauskā. Katru gadu Latvijas senioru kori satiekas arī senioru Dziesmu svētkos ikreiz citā Latvijas pilsētā. Šogad tie notiks Salacgrīvā – 8. jūnijā. Dziedātājiem sirdij tuva ir Raimonda Tigula dziesma ar Noras Ikstenas vārdiem “Mīlestības jūra”, tāpēc koncertam izvēlējāmies šādu nosaukumu,” atklāj koncerta organizatore un Bauskas Kultūras centra senioru kora “Sarma” diriģente Daina Ārmane.

Šī gada martā apritēs 20 gadi kopš diriģente Daina Ārmane ir kopā ar senioru kori “Sarma”. Viņa atklāj: “Apciemojot tuvākus un tālākus draugus, lepojamies un izrādām savus talantus. “Sarmas” dalībnieki prot svinēt svētkus, prot izteikt savas emocijas vārdos un skaņās. Katra tikšanās ir emocijām piepildīta. Prezentējam sevi un novadu ar lielu atbildības sajūtu. Arī šajā koncertā dziedāsim no visas sirds.”

Koncertā piedalīsies kolektīvi, kuri Bauskā vēl nav ciemojušies, – VEF Kultūras pils senioru jauktais koris “Vefieši”, Jaunolaines Kultūras nama senioru vokālais ansamblis “Sarma”, Madonas pilsētas kultūras nama senioru jauktais koris “Mantojums”, kā arī mājinieki, Bauskas Kultūras centra senioru koris “Sarma”.

Ieeja bez maksas.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos Bauskas Kultūras centra publicitātes materiālos nākotnē.

Ziņa publicēta 2024. gada 24. februārī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*