Septembrī seniori tiek ielūgti uz rudens balli ar grupu “Tirkizband”

23. septembrī plkst. 16:00 Bauskas Kultūras centrā notiks ikgadējā senioru rudens balle. Šoreiz par vakara muzikālo noformējumu gādās grupa “Tirkizband”, kuras dalībnieku ilgā sadarbība ar estrādes dziedātāju Žoržu Siksnu iedvesmoja darboties latviešu mūzikā. Grupas repertuārā ir populārā latviešu deju mūzika.

Grupas “Tirkizband” pirmsākumi meklējami šova “Koru kari 2” laikā, kad personības un draugi – Erita Karlsone, Uldis Timma un Gundars Caune -, kuri līdz šim sevi bija pierādījuši, darbojoties dažādos muzikālos projektos, radīja kopīgu muzikālo apvienību. Svarīgs atskaites punkts grupas darbībā ir 2012. gada jūnijs, kad tika prezentēta Jelgavas pilsētas dziesma “Satiksimies Jelgavā”. Kompozīcijas mūzikas un teksta autori ir divi no apvienības biedriem – Uldis Timma un Erita Karlsone. Aktīvi strādājot ierakstu studijā, grupa turpina radīt mūziku un piepildīt savus mērķus – dāvāt klausītājiem patiesas emocijas un iedvesmu.

Ieeja pasākumā ir bez maksas, uzrādot pensionāra apliecību. Tālrunis galdiņu rezervācijai – 63923291.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos publicitātes materiālos.

Ziņa publicēta 2023. gada 7. septembrī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*