Sirsnīgā koncertā atklāta jaunā amatiermākslas kolektīvu sezona

Aizvadītajā sestdienā, 4. novembrī, ar krāšņu koncertu atklāta Bauskas Kultūras centra 2017./2018. amatiermākslas kolektīvu darba sezona.

Sezonas atklāšanās koncertā uzstājās teju visi Bauskas Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi. Šogad kolektīvu uzstāšanos pieteica to vadītāji sirsnīgās video vizītkartēs, kurās tie atklāja kolektīvu raksturu un kopā piedzīvoto. “Ideja par vizītkartēm radās ļoti organiski, jo “Nāc pulkā!” mērķis vienmēr ir bijis parādīt mūsu kolektīvus. Šīs vizītkartes ļauj plašāk iepazīt ne tikai dalībniekus, bet arī kolektīvu vadītājus. Man bija mērķis atklāt dažādās personības, kas mājo Kalna ielā 18, un parādīt viņu mīlestību pret latviešu tautas kultūru, lai arī skatītājiem būtu interesants, acij patīkams un, iespējams, pat izglītojošs pasākums. Video ir paliekošs formāts, kas ir reprezentatīvs arī pēc gadiem, un tā ir vēsture, ko varam uzglabāt,” stāsta “Nāc pulkā!” organizatore, Bauskas Kultūras centra pasākumu producente Līga Stankeviča.

Negaidītu pārsteigumu amatiermākslas kolektīviem sagādāja Bauskas Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš, dāvinot īpašas Kultūras centra lojalitātes kartes, kas sniedz dažādas atlaides pie sadarbības partneriem, kā arī biļešu iegādei uz kultūras pasākumiem Bauskā.

“Nāc pulkā!” ir Kultūras centra kolektīvu dalībnieku svētki, jo tiek uzsākta jaunā sezona, kas šogad solās būt īpaši darbīga, jo tuvojas XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas tiks atzīmēti Latvijas valsts simtgades svinību zīmē.

Šogad Bauskas Kultūras centrā aktīvu darbību turpina 18 kolektīvi – Bauskas Tautas teātris, folkloras kopa “Trejupe”, gleznošanas studija “Meistars Gothards”, jauktais koris “Dzīle”, jauktais koris “Mežotne”, līnijdeju kolektīvs “Hot Boots”, pūtēju orķestris “Bauska”, senioru deju kolektīvs “Senbiguļi”, senioru deju kopa “Vēlreiz”, senioru koris “Sarma”, tautas deju ansamblis “Jandāls”, tautas deju ansambļa “Jandāls” studija, tautas fotostudija “Bauska”, eksotisko deju grupa “Jasmīna”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Biguļi”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mēmele”, vokālais ansamblis “Adoramus” un vokālais ansamblis “Eliksīrs”.

Aicinām novada iedzīvotājus pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku un piedalīties Latvijas valsts simtgades svinībās, piesakoties kādā no Bauskas Kultūras centra amatiermākslas kolektīviem. Mēģinājumu grafiks un detalizētāka informācija atrodama mūsu mājaslapā sadaļā “Kolektīvi”.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*