Šonedēļ sāksies Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa

No 11. līdz 18.novembrim Bauskas Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar sešiem Bauskas un apkārtnes ēdināšanas uzņēmumiem un sešiem tūrisma objektiem organizēs septīto  “Bauskas patriotisko kafejnīcu nedēļu”.

Patriotiskās nedēļas laikā kafejnīcas gaidīs gan baušķeniekus, gan viesus, lai kopīgi nosvinētu Latvijas valsts svētkus ar īpašiem svētku ēdieniem.

Patriotiskās nedēļā iesaistīti: bārs “Aveņi”, restorāns “Mūza” un viesu nams “Bērzkalni” Bauskā, atpūtas komplekss “Rožmalas” Ceraukstes pagastā, atpūtas komplekss “Miķelis” Gailīšu pagastā un kafejnīca “Ozollāde” Rundāles pilī.  Šo kafejnīcu šefpavāri sagatavojuši īpašu divu kārtu ēdienkarti 10,00 eiro apmērā, taču svētku ēdienus varēs iegādāties arī atsevišķi.

Simtgades patriotiskā kafejnīcu nedēļa būs nedaudz savādāka kā līdzšinējās, jo pasākumā iesaistījušies arī vadošie apkārtnes tūrisma objekti – Rundāles pils muzejs, Bauskas pils muzejs, Bauskas Motormuzejs, Bauskas muzejs, Bauskas rātsnams, “Mazā muiža” un kopā ar kafejnīcām izveidojuši Dāvanu karšu komplektus, kas tiks izlozēti VisitBauska facebook lapas konkursos no 5.līdz 10.novembrim.

Pirmā  “Bauskas kafejnīcu patriotiskā nedēļa” norisinājās 2015.gadā no 11. līdz 18.novembrim, atzīmējot Latvijas valsts svētkus  ar  devīzi “Ceļā uz Latvijas simtgadi”, tāpēc šī nedēļa uzskatāma par projekta kulmināciju.

11. un 18.novembrī Bauskā plānota bagāta kultūras programma ar noslēgumu Bauskas rātslaukumā, kur plānota kopīga sadziedāšanās, dejas un svētku uguņošana. Svētkos būs atvērti arī muzeji. Dažādi pasākumi notiks arī apkārtnes pagastos.

Bauska aicina veidot valsts svētku sajūtu kopā!

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*