Spoži izskan notikumu pagalma “Pulsēta” otrā pulsāciju vasara

7. augustā, kad lietus jau otro dienu mērcēja pagalmu, bet spožās lampiņu rindas nu konkurēja ar šikām telšu jumtu korēm, pavisam neaizmirstamā populārās latviešu grupas “Otra Puse” tikšanās reizē ar saviem klausītājiem tika atzīmēts notikumu pagalma “Pulsēta” otrās pulsāciju vasaras noslēgums.

“Lai arī sākotnēji bijām plānojuši notikumu pagalmu “Pulsēta” atvērt tikai uz vienu nedēļu, esošā situācija kultūras nozarē un apmeklētāju atsaucība mums ļāva pulsēt mēneša garumā – no 8. jūlija līdz 7. augustam. Pēc notikumu pagalma otrās vasaras pavisam droši varam teikt, ka esam radījuši pieprasītu kultūras vietu, uz kuru noteikti aicināsim apmeklētājus arī nākamajā gadā,” par Bauskas Kultūras centra pagalma pārvērtībām stāsta direktors Jānis Dūmiņš.

Kopumā notikumu pagalma šīs sezonas norišu programmu veidoja 14 pasākumi – starp tiem atšķirīgu žanru mūzikas koncerti dažādām gaumēm un viens stand‑up komēdijas vakars. Jaunā sezona tika atklāta jaudīgi – ar pilnībā izpārdotiem Ievas Kerēvicas un grupas “Triānas Parks” koncertiem veiksmīgam startam, bet pulsāciju mēneša laikā uz pusi no piedāvātajiem pasākumiem tika izpirktas visas 100 pieejamās biļetes. Tomēr jāatzīst, ka ikkatrā kopābūšanas vakarā pagalmā sanāca kupls pulks smaidīgu un atsaucīgu apmeklētāju, ar dažiem pat vienas nedēļas laikā tikāmies vairākas reizes.

“Šajā sezonā brīnišķīgo “Pulsētu” izdevās apmeklēt četras reizes, gāju, kad vien radās brīva vakara iespēja. Izbaudīju gan romantiskas dziesmas, gan “Tranzīta” lustīgo ballīti, gan “Carnival Youth” skanīgos ritmus, kas ļoti gāja pie sirds. Īpašs bija noslēguma koncerts ar “Otras Puses” dziesmām, par kurām fano mūsu jaunākais dēls. Viņa mazajai sirsniņai bija liels prieks satikt iemīļoto solistu, nofotografēties ar viņu un novēlēt jauku mājupceļu,” iespaidos dalās pagalma apmeklētāja Andra Katkeviča.

Šogad urbānajā pagalmā tika turpinātas pērn aizsāktas tradīcijas, gan arī veikti uzlabojumi, lai salīdzinoši nelielajā kultūrvietā būtu iespējams uzņemt lielāku viesu skaitu – skatuve palika iebūvēta turpat garāžā, bet bārs pārcelts tālāk no skatuves uz pagalma vārtu eju. Arī šogad stundu pirms un pēc koncerta apmeklētāju noskaņojumu noskaņoja dīdžejs, kura lomā šovasar gandrīz visus vakarus iejūtas Bauskas Kultūras centra direktors Jānis. Omulīgākai noskaņai bija pieejamas ērtas sēdvietas mīkstos pufos un silti plediņi.

“Saviļņojums. To sajutu “Pulsētas” pirmajā un pēdējā dienā. Bet tie jau ir tādi divi citādīgi saviļņojumi – viens saskalo gaidas, otrs uzlādē visu piedzīvoto. Liels prieks, ka pie mums jūtas mājīgi un gaidīti gan apmeklētāji, gan mākslinieki. Jau pērn novērojām, ka mūs apmeklē vissirsnīgākie apmeklētāji ar lielisku noskaņojumu. Priecājamies, ka ar reklāmas palīdzību mums izdevās uzņemt viesus no visas Latvijas. Mums no sirds patīk uzņemt viesus!” atzīst pasākumu producente Līga Stankeviča.

Notikumu pagalma “Pulsēta” radošā komanda velta paldies vārdus ikvienam, kas kļuva par daļu no mūsu kopējās pulsāciju vasaras – atsaucīgajiem, pacietīgajiem un uzticīgajiem apmeklētājiem, bistro “Rītausmas” komandai, mūsu fotogrāfam un redzīgajai acij “Sky Route Films”, kā arī visiem māksliniekiem. Paldies, ka esat, bijāt un būsiet kopā ar mums!

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*